Kerli lugu: minu mees on kapigei

Kui ma Kevinit kohtasin, uskusin, et olen lõpuks leidnud selle Mr Õige. Oli ka viimane aeg, sest sain 30 ja tahtsin väga peret luua, siiani aga ei olnud ükski suhe nii kindel ja hea olnud, et pisiperet muretseda.

Tagasi artikli juurde

14 kommentaari

 • lovely19
 • Nimm

  Nimm

  Kui nad seksivad ainult korra-kaks kuus, kas Kerli ei karda siis, et mehel on äkki suuremad vajadused ja käib neid teiste meeste juures rahuldamas?
 • EVELIINE 76
 • shellow

  shellow

  Mul kaoks küll seksiisu täielikult ära sellise mehega, kes vahepeal käib muid piirkondi avastamas.
  Naist tegelikult oligi sellele geimehele vaja selleks, et keegi talle lapse(d) sünnitaks. Teevad paar last valmis ja siis tüüp kaob oma unistuste mehe juurde, piiride taha ja tibi on oma lastest ka ilma.
  Võib-olla see "välismaa" boss ongi tüübi eluarmastus, kelle juures "ärireisidel" käiakse ja unistatakse juba ühisest elust "oma" lastega.

  Loodetavasti see nii pole ja kui proua "Kerli" on õnnelik sellise elu üle, siis ei jäägi soovida muud, kui ainult edu ja armastust edaspidiseks.
 • kkk

  kkk

  Hahaa, kindlasti on nad Kerli ja Kevin :D Ma usun, et tegelikult on nad siiski Mart ja Malle :D

  PS! Kullakene, nimed on muudetud ma olen suht kindel selles :D
 • hello, olen ise oma loo saatnud ja nimed muutekase alati ära, küll te olete naiivsed kõik. Iseenesest oleks tore sellist meest omada,mulle ka sobiks :)
 • victoria92

  victoria92

  Eit on vist segi laind, liiga palju filme vaatad ;) (ja huvitav kaua kõik see kestab?!)
 • Ellu

  Ellu

  to mrt- seda võib juhtuda ka igas teises peres, selleks ei pea gei olema ja teise mehega minema kõndima.. ka heterod võivad minema jalutada, usu või ära usu ;)))))
 • mrt

  mrt

  Sa ei saa kunagi kindel olla, et üks hetk see mees minema ei lähe mõne teise mehega. Sa ei saa usaldada pimesi inimest, kes sisimas on sinuga koos muude väärtuste pärast, kui armastuse pärast. Armastus on tal tegelikult ikkagi meeste vastu ja kunagi ei tea, kuna see lööb metsikult välja, et ta jätab sind üksi koos oma lapsega. Sa ei saa elada illusioonides, vaid pead mõtlema enda ja tuleviku peale. Te olete veel liiga vähe koos olnud, et üksteist täiuslikult tunda, kuidas sa saad uskuda, et see kõik jääb pidama, lihtsalt sellepärast, et ta vastab täpselt sinu eelistustele ja tunnetele.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!