Miks mehed kaotavad huvi? Vastus üllatab sind!

Paljud naised kurdavad, et nad tõmbavad ligi ühte sorti mehi, kes alguses on väga huvitatud, helistavad, saadavad sõnumeid, kutsuvad kohtama ja käivad isegi peale, et sinu tähelepanu võita. Ühesõnaga on selgelt aru saada, et ta on sinust väga huvitatud ning teeb kõik, et sa temasse armuksid. Siis see juhtubki – sa tõepoolest armud temasse ära! Kuid mõni aeg hiljem see mees kaob jäljetult ja sa ei saa aru, mis juhtus. Kõik oli ju lausa ideaalne, ta nägi niipalju vaeva, et sa temasse armuksid, miks ta siis ära kadus?  Selline stsenaarium on täiesti tavaline ning et seda vältida, tuleb valida mehi, kellega sellist olukorda ette ei tule. Siinkohal analüüsib olukorda psühholoog.

Tagasi artikli juurde

3 kommentaari

 • K4ili
 • 00000

  00000

  eriti ülbe on selline mees, kes iesgi ei ütle, et tal on keegi teine.. nagu teada, siis vaikimine teeb kõige rohkem haiget, sellele kes armastab. teadlikult vaikida, selleks, et teine kannataks.. see on ülbuse ja õeluse tipp. väga raske on tõesi viisakalt öelda, et "sry mul on keegi teine juba, kes mult last ootab, ma ei taha sind enam.. " tõeliselt raske...
 • BadAssBunny

  BadAssBunny

  Ise pole õnneks selliseid veidrikke kohanud. Kui naine hakkab huvi ülesse näitama mehe vastu siis mees mõtleb, et mis naisel viga on et mees talle meeldib?? :D No pole nii absurdi veel kuulnud, ma ütleks, et mehel pole lihtsalt kupli all kõik korras.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!