Maretta lugu: mees nõuab, et ma näeks välja nagu Barbie

Sain oma mehega tuttavaks, kui olin 17 ja tema oli 20. Nüüd olen ma 24 ja sünnitanud ühe lapse. Enne sünnitust nägin ma välja modellilik, olin 175cm pikk ja  kaalusin 54 kg. Sünnitusega aga tõusis kaal 23 kg ja peale sünnitust ei tulnud see kohe alla ning +5 kg jäigi lisaks. Minu meelest on see täiesti normaalne, kui ma kaalun 59 kg, olen endiselt sale, aga pole enam nn plikakese kehaga. Mees aga leiab, et ma peaksin olema veel peenem ja manitseb mind igal võimalusel, et ma vähem sööksin.

Tagasi artikli juurde

154 kommentaari

 • Sellisele mehele ma nõuaksin vastu, et olgu ilus ja musklis ning suure riistaga, ja riist peaks veel suurem olema nagu Kenil:D
 • Kriska
 • naine

  naine

  Miks mees idioot on (paljude arvates), pigem tekib küsimus, miks naine selle olukorraga nõustub ja korraldab oma elu vastavalt mehe kapriisidele?! Mitte keegi ei tohiks taluda iseenda elu arvelt teiste mõnitusi - sese seda need ju on.
 • .
 • muksh

  muksh

  Mul vastupidi, peale sünnitust langes kaal liiga palju, ja nüüd häda et liiga kriips olen hah aga kuni söögilauas ei tule ütlema et rohkem sööksin siis ei tee eriti suurt numbrit sellest ;)
 • Krissu

  Krissu

  Soovitaksin sul mehele öelda:" Tead, kallis kui sa oma riista nüüd 25 cm ei kasvata nagu sellel kenal musklis mehel pornofilmis siis jätan su maha"!...Ja hakka ka iga hommik mõõdulindiga mõõtma ja virila näoga tänitama, et issand kui pisike nagu krevetike kohe!!!...Olen kindel, et su kaasa jääb ruttu vait.
  Mehed, enne kui teete naistele ettekirjutusi, mõõtke oma vööümbermõõt ja riist ära-siis tulge alles naiste kallale tänitama.Ärge nõudke ideaali kui ise seda pole!!!
 • enneolematu

  enneolematu

  Oled kindlasti ilus naine. Pea seda alati meeles, viska kaalud kodust aera. Kui vqttat kunagi 10 kg ja ta peaks Sind maha jaetma, leiad kindlasti uut, kes Sind veel rohkem armastab kui praeguna. Ja Sinu meheks leia pilt mingist mehest, kes naiste mqistes ideaalselt vaelja naeb ja nori teda kaa, rinnad peaksid suuremad olema ja selg laiem ja peppu ka ummargusem ja silmad suuremad. Valu uekskqik mida ja raaegi talle sellest iga paev. ( aera joo liiga palju vett silmad laehevad vaeksemaks, aera sooe liha koht laeheb suuremaks.
 • Džein

  Džein

  Nõustun täielikult Moonikesega põllul. Isegi juhul, kui mehel endal on ette näidata ideaalses vormis keha, ei ole tal õigust naisele paari kilo ette heita. Seda eriti juhul, kui naise kehakaal ja pikkus on tasakaalus.
 • moonike põllul

  moonike põllul

  See mees on kukkunud... pea peale. Kui naine oma pikkuse juures kaaluks nt. 80 kilo, oleks muidugi mehel õigustus delikaatselt naisele märku anda paisuvast kaalust, aga antud kaalu ja pikkuse suhe on ju täiesti paigas. Ja see lause "ma tahan, et mu naine näeks välja Barbi, et kõik mind kadestaksid"? Aita aju kanda tõepoolest.... Praegu norib lihtslt tüki koogi pärast, varsti hakkab juba erinevaid dieediraamatuid lappama ning sulle "siira hoolimise märgina" erinevate jõusaalide/spordiklubide kinkekaarte kinkima ning restoranides käies tellitakse sinu eest ära (mis koosneb põhiliselt salatist muidugi), jne. Milline on selle teemaalgataja mehe välimus? On tal ette näidata six-packi ning trimmis biitsepsit, et üldse hakata naisele "Barbi ideaali" pähe keevitama? Kui mitte (milles ma julgen kahelda), siis mees peaks oma moka eriti maas hoidma. Kui mees nõuab naiselt ideaalvälimust, peab mees ka ise ideaalile vastama.
 • Džein

  Džein

  Mina ei saa üleüldse sellistest meestest aru. Mida on ilusat piitspeenikeses naises? Naise kehal peaks ikka natukene vormi ja kumerusi olema.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!