13AASTASELT EMAKS saanud tüdruk: ma kartsin vanematele rääkimist

Kayleigh Snaith on Inglismaal elav noor neiu, kes sai 13aastaselt emaks - täna on ta 16aastane ning tõdeb, et koolis oli küll raske ja teda kiusati pidevalt, ent ta ei kahetse midagi. Kayleigh, kes nüüd on 16aastane, võttis oma kaheaastase tütre kooli ballile kaasa ning liigutas sellega tuhandete inimeste südameid.

Kayleigh Snaith on Inglismaal elav noor neiu, kes sai 13aastaselt emaks – täna on ta 16aastane ning tõdeb, et koolis oli küll raske ja teda kiusati pidevalt, ent ta ei kahetse midagi. Kayleigh, kes nüüd on 16aastane, võttis oma kaheaastase tütre kooli ballile kaasa ning liigutas sellega tuhandete inimeste südameid.

Kayleigh meenutab, et kui ta 13aastaselt emaks sai, ei jätnud ta kooli pooleli, ent samas oli tal väga raske seda lõpetada. Unetud ööd ja klassikaaslaste pidev kiusamine tekitas stressi ja kurbust, ent teadmine, et kodus ootab teda alati väike tütar, oli hindamatu väärtusega.

Kayleigh kannatas kiusu all, teda kutsuti rõvedaks ning öeldi, et ta rikkus oma elu ise ära nii noorelt emaks saamisega.

Nüüd aga lõpetas ta kooli ja võttis tütre ballile kaasa, et näidata inimestele – ka noorelt emaks saades on võimalik edukalt õppida ja midagi katki ei jää.

Juba selle aasta septembris suundub Kayleigh kolledžisse muusikat õppima.

Oma vanematele ei julgenud ta alguses rasedusest midagi rääkida, kuid tänu toetavale õppejõule tegi ta seda siiski ning täna toetavad teda mõlemad vanemad.

Vaata pilte Kayleighst ja tema tütrest siin