Alari Kivisaare ja teiste meediastaaride elu Prantsusmaa Barton&Guestier´i veinimõisas. GALERII!

Alari Kivisaare ja teiste meediastaaride elu Prantsusmaa Barton&Guestier´i veinimõisas. GALERII!

Eelmisel nädalavahetusel alustasid oma tööd Prantsusmaal Bordeaux´s, Barton&Guestier veinimõisas raadiohääl Alari Kivisaar, lauljad Eda-Ines Etti, Piret Järvis ja Rolf Roosalu ning stilist Zenja Fokin. Seltskonnastaarid viibivad seal kuni novembri alguseni seoses uue dokumentaalfilmi „Elu veinimõisas“ võtetega.

Eelmisel nädalavahetusel alustasid oma tööd Prantsusmaal Bordeaux´s raadiohääl Alari Kivisaar, lauljad Eda-Ines Etti, Piret Järvis ja Rolf Roosalu ning stilist Zenja Fokin. Seltskonnastaarid viibivad seal kuni novembri alguseni seoses uue dokumentaalfilmi „Elu veinimõisas“ võtetega.

Nagu võib lugeda Alari Kivisaare Twitteri kontolt ei teadnud osalejadki, mis neid Prantsusmaale minnes ees ootamas on. „Kui aus olla, siis me ju ei tea, mida me siin tegelikult tegema peame. Nägin, et homseks pandi meile valmis kummikud?! Süda aimab halba,“ muljetab raadiohääl.

Esimene viinamarjakoristus tehtud, nüüd on aega natukene puhata. Alari tunnistab, et tehtud töö oli pehmelt öeldes raske. „Ma loodan, et nii hullu tööpäeva enam ei tule. Ma ei saa täpsemalt kirjeldada, mis toimus,“ kirjutab mees.

Eile said Eesti meedias tuntud staarid ka peene veinikoolituse osaliseks. Küll pidi aga raadiohääl tunnistama oma ebapädevust selles vallas. „Täna toimus esimene udupeen veinikoolitus. Tundsin ennast seal nagu lammas, mina ju veinidest midagi ei tea,“ tunnistab mees oma Twitteri kontol.

Soovid olla Alari ja teiste tegemistega kursis? Vaata Alari ametlikku Twitteri kontot: http://twitter.com/alarikivisaar või kuulake SKY Plusi hommikuprogrammi!

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja