Aleksandra Žeregelja tipib stiletodel läbi moemaailma! Lisatud stiiligalerii!

Aleksandra Žeregelja tipib stiletodel läbi moemaailma! Lisatud stiiligalerii!

Ilus ja vaoshoitud Aleksandra, kes on eelkõige tuntud saadetest „Tantsud tähtedega“ ja „Blondiinid veinimõisas“, jääb silma oma malbe olekuga. Kuid mis puudutab moodi, siis siin teab tantsijanna rühiga Aleksandra kindlalt, mis talle meeldib ja sobib ning tõelise fashionista’na tipib ta stiletodel läbi moemaailma.

Ilus ja vaoshoitud Aleksandra, kes on eelkõige tuntud saadetest „Tantsud tähtedega“ ja „Blondiinid veinimõisas“, jääb silma oma malbe olekuga. Kuid mis puudutab moodi, siis siin teab tantsijanna rühiga Aleksandra kindlalt, mis talle meeldib ja sobib ning tõelise fashionista’na tipib ta stiletodel läbi moemaailma.

Kuidas kirjeldad oma riietumisstiili? 

Kanda ühte ja ainsat stiili on minu meelest igav. Seega kindlat stiili, mida igapäevaselt järgin, mul pole. Proovin stiile kombineerida. Minu garderoobis on nii ranget musta-valge klassikat, veidi romantikat ja boheemlikkust kui ka ekstravagantseid ja „karjuvaid“ asju. Riietumisstiil sõltub konkreetse hetke sisetundest või siis kohast, kuhu on minek. Valides erinevas stiilis riideid, valime me ka mingil määral erinevaid rolle, mida mängime. Kuna olen lapsepõlvest saati olnud „tantsulaval“, siis mulle meeldib proovida enda peal erinevaid karaktereid.

Kui palju aega veedad hommikul rõivaid valides?

Kui on minek ülikooli või tantsutrenni, siis tavaliselt ei lähe sellega kaua aega. Kui aga jutt on õhtusest üritusest, võin peegli ees ikka mitu tundi erinevaid komplekte proovida. Arvan, et selles ma teistest naistest ei erine.

Milliseid riideesemeid on sinu garderoobis kõige rohkem? 

Kõige rohkem on kleite. Viimasel ajal on armastus nende vastu eriti suureks kasvanud. On olemas nii pidulikke kui ka lihtsaid ja mugavaid variante, mida kannan argipäevadel. 

Kas sul on vanu lemmikuid, mida sa kunagi kapist välja ei viska?

Kindlasti on! On riideesemeid, mida ma enam ei kannagi, aga ei saa ka ära visata, kuna need jäävad niivõrd tugevalt südamesse, et neist loobumine tundub võimatu. 

Kas sul on mõni lemmikriidese, mida vaid väga erilistel päevadel kannad?

Minu lõpupeokleit, mille ise disainisin ja õmmelda lasin. Seda kandsin vaid ühe korra, kuna see on niivõrd silmatorkav ja karjuv, et mõnele teisele üritusele pole veel sobinud. Kuid usun, et selline sündmus on veel ees.

Mis on sinu suurim moenõrkus?

Käekotid on mu moenõrkus, neid ei saa kunagi palju olla. Olen sillas asjadest, mis on dekoreeritud kivikeste, litrite, kettide, pärlitega … Oletan, et see nõrkus on mul võistlustantsust tulnud. Seal on alati rohkelt Swarovski kivide ja muude vidinatega kaunistatud kostüüme.

Kas šopates otsid kõige kuumemaid trendihitte või lähtud valiku tegemisel pigem omaenda stiilist?

Ma ei ütleks, et otsin poodidest ainult kuumemaid moetrende, aga ei saa ka öelda, et löön moes oleva riideeseme peale käega ja ignoreerin seda. Kõik peab olema tasakaalus ja ka moetrendid peavad sinu kasuks töötama. Mõni aasta tagasi ostsin endale nahaelementidega seeliku, mis tol ajal polnud üldsegi moes, aga see istus hästi ja meeldis mulle. Sellel hooajal seda kandes tundun aga moegurmaanina. 

Kas kannad palju ehteid? Milliseid?

Ei kanna. Ehteid on mul üsna vähe ning need on pigem tagasihoidlikud ja minimalistlikud. On ainult üks paar silmapaistvaid kõrvarõngaid. Kannan aga üsna tihti kaelasalle ja ka vöösid on minu garderoobis rohkelt. 

Kas armastad kingi? Millised jalavarjud sulle kõige rohkem muljet avaldavad?

Kõrge kontsaga kingad on minu nõrkus. Need võivad olla nii klassikalised peene kontsaga kui ka suurel platvormil massiivsed kingad.

Üleüldse lähtun jalanõude valikul kahest äärmusest – kas väga kõrge konts või siis täiesti ilma. Vahepealset varianti minu jaoks ei eksisteeri.

Mida sa endale mitte kunagi selga ei paneks?

Iialgi ei läheks kodunt välja gooti jalatsitega! 

Millised on sinu suhted parfüümidega? Kas sul on oma „signatuurlõhn“?

Pikka aega olin truu ühele lõhnale – selleks oli Nina Ricci Nina. Nüüd on tekkinud ka teisi lemmikuid, näiteks Versace Yellow Diamond, DKNY Be Delicious EDP, Elisabeth Ardeni Green Tee. Eelistan värskemaid ja veidi hapukaid lõhnu. 

Mis on sinu lemmikkauplus, kust endale kõige enam riideid ostad?  

Lemmikkauplust ei ole. Minu kapis leidub väga erinevate firmade ja erinevas hinnaklassis esemeid. Viimasel ajal olen hakanud tellima riideid ka internetipoodidest. Sealt leiab huvitavaid ja omapäraseid asju ning tihtipeale ka soodsama hinnaga. 

On ka asju, mida olen lasknud enda disaini järgi teha. Võistlusperioodi ajal mõtlesin enamiku oma kleitide tegumoodidest ise, nüüd aga on see pisik tavaellu tulnud. 

Riideid veebipoest tellides või neid ise disainides võin kindel olla, et keegi teine ei kõnni mulle tänaval vastu sama kleidi või kingadega. 

Kas ostad riideid ka välismaalt?

Kui tekib selline võimalus, siis kindlasti. Itaalia outlet’ides šopata on tõeline nauding!

Milliseid põhimõtteid järgid riiete valimisel?

Ennekõike pean tundma ennast hästi ja mugavalt. Kunagi ei osta ma imeilusat kleiti, mis kuskilt kisub või pigistab. Riided peavad lisama mulle enesekindlust, mitte seda vähemaks võtma.

Samuti üritan valida huvitavaid riideid. Isegi kui see on tavaline maika, siis las sellel olla mõni tikand või mingi muu kaunistus. Valides tavalisi riideid, me valime tavalise elu! 

Kes on sinu stiiliikoon?

Evelina Khromchenko – inimene, kes teab moest kõike ja isegi rohkem.

Kas teed valiku alati ise või kasutad sõbranna, stilisti, mehe abi?

Enamiku valikuid teen ise, kuid mõnikord küsin ka mõnelt sõbrannalt nõu. Stilistid aitavad pildistamiste ajal. Mees aga naudib ainult lõpptulemust.

Kas nõustud väitega, et ilu nõuab ohvreid? 

Kindlasti nõuab. Endalgi on vahest pärast väsitavat päeva raske tikk-kontsadel ringi kõndida. Aga kui sündmus seda nõuab, siis pole midagi teha. 

 

Tekst: Marget Haug

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar Shopping kevad 2013

Sarnased artiklid