Anna-Liisa Supp tähistas sünnipäeva lumesõjaga

3.veebruaril sai Superstaari saates paljude südameid võitnud Anna-Liisa Supp 21-aastaseks. Möödunud nädalavahetus möödus Anna-Liisal sünnipäeva tähistades.
„Hästi tore sünnipäev oli. Laupäeval olin Tartus koos pere, sugulaste ja perekonna tuttavatega. Õhtul sõitsin Tallinnasse von Krahli peole. Pärast seda läksin klubi Angelisse eurolaulu võistlejaid õnnitlema ja muljeid kuulama. Pühapäeval käisime sõpradega söömas ja pidasime vanalinnas lumesõda. Hiljem mängisime kodus twisterit ja tantsisime selle vene lauljatari järgi, kelle lugusid tsüklonitüdruk Niki laulab.

3.veebruaril sai Superstaari saates paljude südameid võitnud Anna-Liisa Supp 21-aastaseks. Möödunud nädalavahetus möödus Anna-Liisal sünnipäeva tähistades.

„Hästi tore sünnipäev oli. Laupäeval olin Tartus koos pere, sugulaste ja perekonna tuttavatega. Õhtul sõitsin Tallinnasse von Krahli peole. Pärast seda läksin klubi Angelisse eurolaulu võistlejaid õnnitlema ja muljeid kuulama. Pühapäeval käisime sõpradega söömas ja pidasime vanalinnas lumesõda. Hiljem mängisime kodus twisterit ja tantsisime selle vene lauljatari järgi, kelle lugusid tsüklonitüdruk Niki laulab. Meil oli isegi rannapall ja puha. Hästi-hästi tore pühapäev oli. Lapsepõlv tuli meelde”, meenutas Anna-Liisa Buduaarile oma möödunud nädalavahetust.
Anna-Liisa armastab tumepunaseid roose ja eriti tulpe. „Aga kingitustega on veider teema”, rääkis sünnipäevalaps, „materiaalsed asjad rabavad mind vähe. Loomulikult on hea saada vajalikke asju – näiteks eelmisel aastal kingiti läpakas. Aga palju rohkem, kui materiaalsed väärtused, läks mulle hinge lumesõda võõraste inimeste keskel ning ühel nädalavahetusel nii paljude kallite inimestega koosolemine”.

Foto: Triin Kokk

/Kadri Veisner/