Anna-Maria Galojan sai Jumalalt kingituse!

Poliitik Anna-Maria Galojan kuulus aastatel 2006-2007 Eesti Reformierakonda. Lõpetanud on ta TÜ politoloogia eriala, Eesti Diplomaatide Kooli ja on TÜ rahvusvaheliste suhete teadusmagister. Anna-Maria osales ka fotograaf Indrek Galetini korraldatud heategevusliku näitusel “Amour-lemmikloomade eri”, kus kõige rohkem maksti just tema foto eest, nimelt 17 000 krooni. Hetkel jätkab Anna-Maria õpinguid rahvusvaheliste suhete ja energeetikapoliitika alal Suurbritannias ning teeb ka tööd politoloogi ja välispoliitika analüütikuna. Armeenia-eesti verd kaunitarile pole sellest aga küllalt. Anna-Maria rääkis Buduaarile oma uuest põnevast projektist!  

Tagasi artikli juurde

74 kommentaari

 • jah, mõni kommentaator on küll politsei väljakutsumist lausa väärt. Vahel loed kuskilt neid kommentaare ja tekib tunne, et inimesed on suurtes piinades, et nii palju pulbitseb neis halba. Anna-Maria, ole tugev, oled armastustväärt!


 • mõmmi

  mõmmi

  Anna-maria on imeilus naisterahvas - selline habras, pruunide suurte silmadega ja ilusate juustega.
  Galojan on alati glamuurne nagu filmistaar. Seksikaks teeb teda lisaks välimusele ka ülim sensuaalsus ja täielik huumorimeel.
  Muidu Anna-maria on imeilus naisterahvas - selline habras, pruunide suurte silmadega ja ilusate juustega
 • Kalluke
 • Liisu

  Liisu

  Kadedus? ma olen jah kade, et ma ei pea vangi minema :( kadedus on tõesti kole asi.
 • hot ICE

  hot ICE

  Noh...Vinge :) Aga enamus juttu on jah..selline, et kaua võib :)
 • Miks selle Galojani CVd siin Buduaaris pidevalt lahti kirjutatakse? Teeb usutlust, ok, võtame teadmiseks ja tõesti tore, aga seda, mida ta teinud on, kus õppinud jne jne, oleme me juba sada korda lugenud. Kordamine on tarkuse ema, aga korrutamine on hoopis teine asi. Selle pärast ikka uskuma ei hakka, et tegemist on tõesti kõige suurepärasema, ausama, kaunima ja intelligentsema inimesega.
 • Mann

  Mann

  tubli Anna-Maria, oled vapustavalt julge ja nutikas. Pea vastu!

 • lugeja

  lugeja  Soovin Anna - Mariale jõudu ja tugevat närvi, sest väiklus ja kadedus on ju meie teine "nimi". Ükskõik mida sa ka ei teeks, alati on keegi kellele see ei meeldi. Jõudu Teile!


 • lugeja

  lugeja  Soovin Anna - Mariale jõudu ja tugevat närvi, sest väiklus ja kadedus on ju meie teine "nimi". Ükskõik mida sa ka ei teeks, alati on keegi kellele see ei meeldi. Jõudu Teile!


Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!