Beckhamid valmistuvad neljandaks lapseks

Ajakiri Now kirjutab, et David ja Victoria Beckham plaanivad 2008 aastal neljandat last. David on viljakusdieedil ja Victoria muretseb selle üle, et neljas beebi ta keha ei rikuks. Victoria on eriti nõudlik oma keha suhtes ja iga raseduse puhul on ta muret tundnud, et kehakaal liigselt ei tõuseks.

Ajakiri Now kirjutab, et David ja Victoria Beckham plaanivad 2008. aastal neljandat last. David on viljakusdieedil ja Victoria muretseb selle üle, et neljas beebi ta keha ei rikuks. Victoria on eriti nõudlik oma keha suhtes ja iga raseduse puhul on ta muret tundnud, et kehakaal liigselt ei tõuseks.
Peale kolmandat last võitles Victoria lõdva kõhunahaga ning hirm, et seekord ei saagi kõhtu korda, on 33-aastasel kaunitaril igati põhjendatud. Vaatamata sellele on Beckhamite soov väikest tütart saada nii suur, et lapsetegemine on neljandat korda plaani võetud ja peale Spice Girlsi tuuri lõppu on väidetavalt plaanis last tegema hakata. Selleks, et suurendada tüdruku viljastamise võimalusi, on David pandud spetsiaalsele alkalainidieedile, mis tõstab sperma kvaliteeti. Väidetavalt pidi David kandma samal eesmärgil ka avaramat aluspesu. Liiguvad isegi jutud, et paarike võib tütre saamiseks minna sellisesse riiki sünnitama, kus on meditsiiniasutustes võimalik beebi sugu rasestumisel valida. Kuigi David on rääkinud varem oma soovist saada viis last, loodab Victoria, et kui seekord õnnestub neil tüdruk saada, siis lepib abikaasa ka nelja lapsega. 

 

Pilt: AOP

/Marie Kekki/