Buduaari puhkus: 3000 krooni õhtusöögi eest ei ole palju küsitud

Kui sulle öeldakse, et täna õhtul on sul võimalus süüa kahe Michelini tärniga hinnatud mainekas restoranis, mille hinnaks on pool sinu reisi eelarvest, siis lööksid sa kindlasti kõhklema, kas asi ikka seda väärt on. Nii oli see ka meiega. Olles kuulnud ja lugenud eelnevalt, et meie puhkekohast vaid 10minutilise autosõidu kaugusel asub Portugali üks parimaid restorane Vila Joya, otsustasime siiski uurima minna, millist kvaliteeti tähendab kaks Michelini tärni.

Kui sulle öeldakse, et täna õhtul on sul võimalus süüa kahe Michelini tärniga hinnatud mainekas restoranis, mille hinnaks on pool sinu reisi eelarvest, siis lööksid sa kindlasti kõhklema, kas asi ikka seda väärt on. Nii oli see ka meiega. Olles kuulnud ja lugenud eelnevalt, et meie puhkekohast vaid 10minutilise autosõidu kaugusel asub Portugali üks parimaid restorane Vila Joya, otsustasime siiski uurima minna, millist kvaliteeti tähendab kaks Michelini tärni. Michelini tärne peetakse  toidumaailma kõige mainekamaks hindamissüsteemiks, mis valib juba enam kui 100 aastat maailma parimaid teenindusettevõtteid- hotelle, restorane, ja paneb  need kirja oma aastaraamatusse Le  Guide Michelin

Enamusele meist oli see esmakordne kogemus õhtustada maailma parimate restoranide nimistusse kuuluvas restoranis ja keegi meist ei pidanud pettuma- kõhutäis  oli väärt seda 3000 krooni, mille pidi igaüks välja käima. Restorani menüü oli peakoka poolt fikseeritud ja toite serveeriti vastavalt ette antud menüükaardile, mis lisaks kirja pandud hõrgutistele sisaldas ka mitut peakoka üllatust ja vaimustavalt head teenindust. 4-tunnine õhtusöök toimus elava muusika saatel ning meiega tegeles üheaegselt 5 teenindajat, kes hoidsid kogu aeg silma peal, et veini- ja veeklaas oleks täidetud ning tühi taldrik liiga kaua nautija ees laual ei seisaks.

Buduaar reisis Portugali koos Horizon Traveliga. Lähemalt saad lugeda Portugali reisivõimalustest Horizon Traveli kodulehelt.