Carl-Philip Madis on pärit rangest perekonnast

Carl-Philip Madis on pärit rangest perekonnast

Armastatud laulja Karl Madise poeg Carl-Philip Madis, kes sai tuntuks saatest “Eesti otsib superstaari”, tunnistas, et ta pole oma vanemate käest kunagi niisama raha saanud. Mida Carl-Philip tegema pidi, et jäätise ning kommiraha välja teenida, kuidas teenis ta oma elu esimese palga ning mille peale Carl-Philipil täna kõige rohkem raha kulub – sellest kõigest rääkis Buduaar noormehega lähemalt. 

Armastatud laulja Karl Madise poeg Carl-Philip Madis, kes sai tuntuks saatest “Eesti otsib superstaari”, tunnistas, et ta pole oma vanemate käest kunagi niisama raha saanud. Mida Carl-Philip tegema pidi, et jäätise ning kommiraha välja teenida, kuidas teenis ta oma elu esimese palga ning mille peale Carl-Philipil täna kõige rohkem raha kulub  sellest kõigest rääkis Buduaar noormehega lähemalt. 

Küsimuse peale, kas Carl-Philip sai oma vanematelt noorena taskuraha, vastab ta: “Vanematelt saadud raha tuli mul alati välja teenida, oli selleks siis muru niitmine või auto pesemine, niisama ei andnud nad kunagi raha. Mul olid päris ranged vanemad, kuid aeg-ajalt hellitas mind ja minu venda meie armas vanatädi. Pea kogu raha, mis me siis teenisime, kulus jäätisele, mida kodu lähedal asuvast poest ikka ja jälles ostmas käisime,” tunnistab Carl-Philip, et magusast ei saanud tal lapsepõlves kunagi isu täis.

Oma esimese palga teenis Carl-Philip veel enne, kui ta esimesse klassigi läks. “See ei lähe mul vist kunagi meelest ära, olin umbes nelja- või viieaastane ja meil tekkis maakodu lähedal võimalus  maasikaid korjama minna. Päev oli hirmus palav ja eriti meeldiv see töö ei olnud, aga vinguda ka ei saanud, kuna ise ma seda nii väga teha tahtsin. Tagantjärele mõeldes palk väga suur ei olnud, kuid tol hetkel oli piisav, et oma teenitud raha eest poest jäätist ja kommi osta. Ja kuna me võisime maasikate korjamise kõrvalt neid ise süüa nii palju, kui tahtsime, siis see oli ka suureks lisaboonuseks. Olen väga suur maasikasõber ja kõrini mul nendest nii kergelt ei saa,” naerab Carl-Philip, et enamik maasikaid läks tal ikka otse kõhtu.

Kõik me oleme teismelisena millegi jaoks raha kogunud. Mille jaoks Carl-Philip raha kogunud on? “Raha olen ma alati kogunud. Nooremana olid kogumise eesmärgid veidi väiksemad, näiteks suurem pakk kommi,” naerab Carl-Philip ja jätkab: “Veidi vanemas eas kogusin raha juba õnge ja siis jalgratta ostmise jaoks. Nüüd on eesmärgid juba suuremad, enamasti läheb raha ikka muusikatarvete alla,” tõdeb Carl-Philip, et ega see muusiku elukutse odav ei ole.

Karin Karu