Demi Lovato kannatas söömishäirete all juba lapsena!

29 kommentaari
Demi Lovato kannatas söömishäirete all juba lapsena!

Buliimiaga võidelnud Disney-täht ja lauljatar Demi Lovato usub, et tal on ”kaasasündinud” söömishäire.

Buliimiaga võidelnud Disney-täht ja lauljatar Demi Lovato usub, et tal on ”kaasasündinud” söömishäire.

19-aastane Lovato ei mäleta aega, mil tal oleks toiduga terve suhe olnud. Lauljatar läks buliimia ja enesevigastamise tõttu 2010. aasta oktoobris taastusravile.

”Ma arvan, et mul on kaasasündinud söömishäire, sest mul ei ole toiduga kunagi tervet suhet olnud. Mäletan, et seisin mähkmetes peegli ees ja mõtlesin, et ”sa oled paks, tee endaga midagi”,” rääkis Lovato ajakirjale You.

Disney-staar rääkis intervjuus, et alustas õgimisega juba kaheksa-aastaselt. Oma sõnade kohaselt võis ta korraga ära süüa plaaditäie küpsiseid.

”Kui sain 12, kiusati mind koolis ja pilgati paksuks. Ma lõpetasin söömise ja võtsin peaaegu 14 kilo alla. Kui mu kaal stabiliseerus ja ma jätkasin söömist, siis hakkasin oksele.”

Lovato paljastas, et ta alustas enese lõikumisega 12-aastaselt ja samal ajal alustas ka enese ”ravimist” uimastite ja alkoholiga.

”Alustasin enese lõikumisega, sest mind kiusati. See oli minu viis stressiga toime tulla.” Demi avaldas, et ta lõikus ennast ziletiterade ja kääridega ning ka põletas ennast. ”Põhiliseks oli siiski lõikumine ja see oli kohutav.”

Hetkel keskendub lauljatar ainult paranemisele, kuid ta teab, et peab kogu oma ülejäänud elu võitlema oma haigustega.

”Iga söögikord on minu jaoks võitlus, kuid ma kavatsen selle võita!”

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid