Dima Bilan ajakirjanikele: Olete ikka oinad!

Täna hommikul saabus Tallinna Vene superstaar Dima Bilan. Popstaar ei tulnud Eestisse ei lennuki ega helikopteriga vaid nautis pikka rongisõitu vagunis number 13.

Täna hommikul saabus Tallinnasse Vene superstaar Dima Bilan. Popstaar ei tulnud Eestisse ei lennuki ega helikopteriga, vaid nautis pikka rongisõitu vagunis number 13.

Hommikul 8.30 saabus rong Balti jaama. Dima väljus vagunist number 13 alles kümme minutit pärast saabumist. Bilani tuju oli sama kehv kui maagiline vaguninumber, vahendab Delfi.

Staar nägi väga räsitud välja, mistõttu tema saatja ei lubanud temast ainsatki pilti teha.”Inimene on sõidust väsinud, ta pole vormis,” sõnas Bilani saatnud mees, kes laulja kiiresti beeži džiipi toimetas.

“On ikka oinad,” pobises Dima Bilan ja istus autosse!

Veel eile lubas kontserdi korraldaja Natalia Bashkatova, et Bilan annab Eestisse saabudes intervjuu, kuid täna laiutas ta vaid käsi. “Midagi pole parata – staarid võivad seda endale lubada!”

Superstaari olevat kurnanud ka tüütu piiriületus, sest paljud inimesed soovisid lauljaga pilti teha. Miks Bilan lennukile rongi eelistas, ei ole teada.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja