Dita Von Teese – Cointreau muusa

37 kommentaari
Dita Von Teese – Cointreau muusa

Cointreau’ apelsinilikööri suursaadikuna toimiv burleskistaar Dita Von Teese esindab likööri glamuursemalt kui keegi teine.

Cointreau apelsinilikööri suursaadikuna toimiv burleskistaar Dita Von Teese esindab likööri glamuursemalt kui keegi teine.

28. septembril 1972. aastal Ameerikas sündinud Dita Von Teese (pärisnimega Heather Renée Sweet) on populaarne ja edukas burleskistaar, pin-up ja fetiš modell ning moedisainerite muusa. Von Teese alustas oma karjääri stripparina, jäljendades Bettie Page’i välimust. Juba väikse tüdrukuna unistas Dita samasugusest glamuursest elust nagu seda oli kuulsatel Hollywoodi tähtedel. Naine on välja töötanud oma stiili, mida on mõjutanud 40ndate ja 50ndate mood ja pin-up glamuurifotod.

Dita on aastatel 1997-2006 poseerinud korduvalt ajakirjale Playboy. Ta on osalenud sellistes filmides nagu ”Pin Ups 2”, ”Decadence”, ”Romancing Sara” ja ”Matter of Trust.” Samuti on ta Esteè Lauderile kuuluva Mac kaubamärgi Viva Glam huulepulga reklaammodell.

2008. aasta alguses sai Ditast Cointreau kampaania “Be Cointreauversial” uus reklaamnägu ning sestpeale on nende koostöö olnud väga edukas.

Cointreau on rohkem kui 130 aastat vana unikaalne prantsuse apelsiniliköör, mis esindab igal pool luksust, kvaliteeti ja head maitset. Cointreau põhilised koostisosad on magus ja mõru apelsinikoor, kõrgekvaliteediline alkohol ning vesi. Cointreau apelsinimaitse on sensuaalne ja intensiivne ning sobib hästi kokteilide koostisosaks. Tänu sellele on Cointreau paljude tuntud klassikaliste kokteilide nagu ”Cosmopolitan”, ”Margarita”, ”White Lady” ja ”Sidecar” lahutamatuks komponendiks.

Cointreau tegevdirektor Justin Weston ütles: ”Dita Von Teese kehastab täielikult Cointreaupolitani hinge. Kokteil on seksikas, aga elegantne; mänglev, aga keeruline. See on kaasaegne, kuid ajatu võluga, mis tuletab meelde Hollywoodi kuldaega. Mitte keegi peale Dita poleks neid omadusi nii suurepäraselt tabanud.”

Dita von Teese’i lemmik:

Cointreau Teese

4 cl Cointreau’d

2 cl õunamahla

1,5 cl Monin Violet siirupit

1,5 cl sidruni mahla

Koostisosad šeigitakse jääga ja serveeritakse martiini klaasis.

 

Osale ka Cointreau mängus!

 

Anneli Allikas-Parv