Ebareaalne! Naine seksis enese teadmata korduvalt oma parima sõbrannaga

Ebareaalne! Naine seksis enese teadmata korduvalt oma parima sõbrannaga

Chester Crowni kohtusse jõudis üks väga veider juhtum. Nimelt arvas üks noor naine, et tal on sekssuhe mehega, kuid naise üllatuseks selgus, et ta ei jaganud voodit meesterahvaga, vaid hoopiski oma 25aastase sõbranna Gayle Newlandiga.  

Chester Crowni kohtusse jõudis üks väga veider juhtum. Nimelt arvas üks noor naine, et tal on seksuaalsuhe mehega, kuid naise üllatuseks selgus, et ta ei jaganud voodit meesterahvaga, vaid hoopiski oma 25aastase parima sõbranna Gayle Newlandiga.  

Kuidas kõik siis alguse sai? Loo ohver alustas 2011. aastal Facebookis suhtlemist “mehega”, kes nimetas ennast Kye’ks. Kye rääkis naisele, et ta sattus autoavariisse ja peale seda avastati tal ajukasvaja. Kuna Kye tervis polnud kiita, siis ei saanud noored omavahel kohe kohtuda. Küll aga vestlesid nad tihti telefonitsi. “Ta rääkis mulle, et just mina aitasin ta tervenemisele kaasa ja et see on märk sellest, et me peaksime abielluma ning ühise pere looma,” räägib kannatanu.  

2013. aasta veebruaris leppisid noored kokku, et kohtuvad Chesteris asuvas hotellis. Selle kokkuleppe juurde käis aga tingimus: Kye nõudis, et tema kaaslase silmad oleksid terve kohtingu vältel kinni seotud – “noormees” väitis, et ta häbeneb oma haigusest räsitud välimust ning seda, et ei suuda närvikahjustuse tõttu normaalselt kõndida. 

Kannatanu sõnul oli siis, kui ta hotellituppa saabus, Kye juba vannitoas, voodi oli kaetud roosiõielehtedega ning Hello Kitty mängukarudega. Täpselt nagu Kye oli palunud, sidus neiu oma silmad kinni ning noored seksisid. Kye tegelikult siiski mitte, sest teda polnud ju reaalselt olemas, aga kannatanu ning tema sõbranna, kes kandis strap-on peenist, seksisid. Taolisi kohtumisi hotellis oli mitmeid ja iga kord peale vahekorda kiirustas olematu Kye taas kujuteldavasse haiglasse tagasi.

“Kui temaga viiendat korda seksisin, siis panin käe tema kuklale ja mul tekkis selline imelik tunne, et midagi on väga valesti. Miski nagu oleks mulle kõrva sosistanud, et võta see side silmade eest ära ja nii ma tegingi! Siis nägingi, et mingit Kye’d pole kunagi olemas olnud – see oli hoopis minu sõbranna! Gayle pani ahastusest käed endale silme ette ja ütles ainult, et see pole üldse nii nagu paistab,” meenutab kannatanu.  

Nüüd süüdistataksegi Gayle Newlandi viies seksuaalrünnakus. Kohtuprotsess on alles poole peal. 

 

unilad.co.uk