Erich Kriegeril valmis koostöös sakslastega elu parim plaat

13 kommentaari
Erich Kriegeril valmis koostöös sakslastega elu parim plaat

Armastatud laulja Erich Krieger tutvustas sõpradele ja meediale neljapäeval restoranis Oliver oma uut plaati, mis nii Erichi enda sõnul kui kuulajate meelest on Erichi parim plaat.  ” Selle plaadi me müüme läbi”, lubas plaadifirma esindaja Koit Raudsepp plaadiesitlusel. Erichi uue plaadi produtsent on David Brandes,  kes on olnud ka Vanilla Ninja kuulsusrikka karjääri promootor.

Armastatud laulja Erich Krieger tutvustas sõpradele ja meediale neljapäeval restoranis Oliver oma uut plaati, mis nii Erichi enda sõnul kui kuulajate meelest on Erichi parim plaat.  “Selle plaadi me müüme läbi,” lubas plaadifirma esindaja Koit Raudsepp plaadiesitlusel. Erichi uue plaadi produtsent on David Brandes,  kes on olnud ka Vanilla Ninja kuulsusrikka karjääri promootor.

Uus album kannab nime “Külm kui jää” ja peaks olema jõudnud juba poelettidele üle Eesti.  Laulude autorite seast leiab tuntud Saksa produtsendi David Brandesi ja Modern Talkingu staari Dieter Bohleni. Erich tunnistab Buduaarile, et lõpuks on ta hakkama saanud ka ühe sellise plaadiga, mis tema 23-aastasele pojale ja elukaaslasele meeldib. “Eks see pidi ka hea plaat tulema, sest selle kokkupanemine võttis oluliselt rohkem aega ja energiat,” võrdleb Erich uut plaati oma senise toodanguga.