FOTOD: JUST SELLISEST PULMAKLEIDIST unistavad kõik naised!

FOTOD: JUST SELLISEST PULMAKLEIDIST unistavad kõik naised!

Imekaunist valgest pulmakleidist unistavad pea kõik naised, ent milline näeb välja see kõige ilusam kleit, mida nähes naised hetkega teaksid, et see ongi see, milles ma abielluda tahan? Hetkel peetakse maailma kõige populaarsemaks pulmakleidiks Grace Love Lace disaini, mida ihaldavad endale enam kui kaks ja pool miljonit naist.

Imekaunist valgest pulmakleidist unistavad pea kõik naised, ent milline näeb välja see kõige ilusam kleit, mida nähes naised hetkega teaksid, et see ongi see, milles ma abielluda tahan? Hetkel peetakse maailma kõige populaarsemaks pulmakleidiks Grace Love Lace disaini, mida ihaldab endale enam kui kaks ja pool miljonit naist.

Tegu on klassikalises valges toonis kleidiga, mis on ühtlasi lihtne, romantiline, pidulik kui ka naiselik ning ajatu. Pinterestis (virtuaalne veebikeskkond, kus piltide põhjal ideid ja inspiratsiooni koguda) on see kleit vallutanud miljonite naiste südamed, ent vaid vähesed jõuavad ostmiseni, sest kleidil on ka üsnagi krõbe hind – 2000 eurot.

Vaata pilte pulmakleidist siin ja anna kommentaariumis teada, mida sina sellisest kleidist arvad?