FOTOD: need süütud inimesed hukkusid Pariisi terrorirünnakus

FOTOD: need süütud inimesed hukkusid Pariisi terrorirünnakus

Reedel, 13 novembril Pariisis toimunud terrorirünnakus sai surma üle 150 inimese ja enamus neist olid noored, kes alles alustasid oma elu. Hukkunute seas oli palju üliõpilasi, kes olid Pariisi õppima läinud ning reede õhtul välja minnes polnud neil aimugi sellest, milline õudus neid tabab. 

Reedel, 13. novembril Pariisis toimunud terrorirünnakus sai surma üle 150 inimese ja enamik neist olid noored, kes alles alustasid oma elu. Hukkunute seas oli palju üliõpilasi, kes olid Pariisi õppima läinud ning reede õhtul välja minnes polnud neil aimugi sellest, milline õudus neid tabab. 

See on nii kurb ja ebaaus, miks sellised asjad juhtuvad ja miks peavad kannatama süütud inimesed. Tegu on tragöödiaga, mis võib tabada ükskõik millist riiki ja kahjuks ei saa me sinna midagi parata. 

Need noored inimesed kaotasid oma elu Pariisis aset leidnud enesetaputerroristide rünnaku tõttu:

USAst pärit 23aastane üliõpilane Nohemi Gonzalez

Nohemi läks Pariisi vaid üheks semestriks, et seal moedisaini õppida. Reede õhtul läks ta sõpradega välja õhtust sööma ja hukkus terrorirünnaku tagajärjel. Seniste andmete kohaselt on Nohemi ainus ameeriklane, kes rünnakus surma sai.

Inglismaalt pärit Nick Alexander

Nick ja tema pruut Helen Wilson läksid reede õhtul Bataclani kontserdisaalis toimuvale Eagles of Death Metal kontserdile. Nick suri koheselt, tema pruuti tulistati jalgadesse ja ta on hetkel haiglas ning saab õnneks terveks. 

Prantsusmaalt pärit 23aastane Elodie Breuil

Lähedaste sõnul oli Elodie elurõõmus ja entusiastlik noor naine, kes õppis Ecole de Conde’i ülikoolis. Ka tema hukkus Eagles of Death Metal kontserdil.

Elsa Delplace ja tema ema Patricia San Martin

Elsa ja tema ema Patricia said mõlemad surma Eagles of Death Metal kontserdil, kus hukkus üle 80 inimese. Elsal on kuueaastane poeg.

Prantsusmaalt pärit Mathieu Hoche

Kaameramehe ametit pidanud Mathieu läks rokk-kontserdile filmima, ent kahjuks sai ka tema surma. Temast jäi maha väike poeg, kes järgmisel aastal kooliteed alustab.

Prantsusmaalt pärit 33aastane Aurelie De Peretti

Aurelie kasvas üles Saint Tropez’is ning sõitis Pariisi, et seal nädalavahetust veeta. Tema õe sõnul oli ta suure tõenäosusega Bataclani kontserdimajas toimuval rokk-kontserdil ning seal ta ka hukkus. 

Maria Lausch ja tema peigmees Mathias Dymarski

Maria ja tema kallim Mathias kolisid Pariisi alles mõni aeg tagasi ning nad mõlemad hukkusid rokk-kontserdil. 

 

Täna toimus Prantsusmaal üheminutiline leinaseisak mälestamaks kõiki neid, kes reedel toimunud terrorirünnaku tõttu oma elu kaotasid.

 

Allikas: Buzzfeed.com