FOTOD: SKANDAAL KHLOE KARDASHIANI saleda figuuri ümber

FOTOD: SKANDAAL KHLOE KARDASHIANI saleda figuuri ümber

Kim Kardashiani noorem õde Khloe on oma kehakaalu tõttu pidevalt meedia terava tähelepanu all olnud ning nüüd, mil ta on lausa 20kg alla võtnud, leiavad mõned, et ikka on midagi valesti. Veel mõned aastad tagasi peeti teda paksuks ja ta oli sellega harjunud ning sisemiselt tegi see õnnetuks. Nüüd on ta sale ja õnnelik, kuid mõne inimese sõnul on ta läinud liiga kaugele…

Kim Kardashiani noorem õde Khloe on oma kehakaalu tõttu pidevalt meedia terava tähelepanu all olnud ning nüüd, mil ta on lausa 20 kg alla võtnud, leiavad mõned, et ikka on midagi valesti. Veel mõned aastad tagasi peeti teda paksuks ja ta oli sellega harjunud ning sisemiselt tegi see õnnetuks. Nüüd on ta sale ja õnnelik, kuid mõne inimese sõnul on ta läinud liiga kaugele…

Khloe näeb rabavalt kaunis välja ja seda paljuski tänu tervislikule eluviisile, mida ta viimastel aastatel harrastanud on. Viimaste fotode põhjal on aga Khloe saanud kommentaare, kus öeldakse, et ta on juba liiga peenike ja see pole enam ilus. Naise enda sõnul on see lausa naljakas, kuidas tema kehasse suhtutakse. “Kõigepealt olen ma liiga paks, siis olen ma liiga peenike…”.

Khloe tunnistab, et ta üritab võõraste inimeste arvamust mitte südamesse võtta ja kommentaare lugedes ei lase ta neil ennast mõjutada, kuigi vahel on see raske. Selge on see, et ise on ta oma praeguse kehaga rahul ja plussiks on ka see, et nüüd teevad ka stilistid temaga suurima rõõmuga koostööd, sest sobivaid riideid leida on lihtne. Varasematel aastatel keeldusid paljud stilistid temaga töötamast, sest nad pidasid teda liiga suureks ja ei osanud talle riideid leida.

Skandaal Khloe Kardashiani kehakaalu ümber ei lõppe ilmselt kunagi, sest alati leidub mõni kollase meedia tabloid, kes teda liiga paksuks või peenikeseks peab.  

Khloe tunneb ennast oma praeguses kehas väga hästi: