GALERII: Vaata pilte Tartu Buduaari turust

Laupäeval, 21. septembril toimus ostupidu Tartus, kus Buduaari turul oli seekord üllatusi varuks: nimelt toimus turg esimest korda Tartu kaubamajas.

Laupäeval, 21. septembril toimus ostupidu Tartus, kus Buduaari turul oli seekord üllatus varuks: nimelt toimus turg esimest korda Tartu kaubamajas.

Kohal oli rekordarv nii eraisikutest kui firmadest müüjaid. Halens müüs oma kvaliteetseid suve- ning sügiskollektsiooni rõivaid hinnaga alates 2 €.  JOIKi küünlaid ja kreeme sai soetada poehinnast tunduvalt soodsamalt. Magusat ning soolast kõhutäit pakkusid Pagaripoisid ja käsitöökommidega kostitas külalisi Magusad AmpsudHea muusika ja mõnusa meeleolu eest hoolitses klubi Vabank, kes oli müüki toonud oma eksklusiivse kollektsiooni Vabank Couture by Oksana Tandit. Vabank ootas kõiki müüjaid õhtul klubisse turuväsimust välja tantsima, sest müüjate käepaelaga sai sisse tasuta.

Heade pakkumistega olid ka Tartus kohal riietepoed Wunts & Wuntsinna, Delafemme, Lisandra butiik ning One Dream. 

Lõhnad ja kreemid tõi turule Tarbi24.ee, hambapastat sai soetatud terveks aastaks, sest White Glo tegi eriti hea 2=3 pakkumise. Väga soodsa hinnaga ilusaid aksessuaare müüs turul Ibero ning lõbusa disainiga sokid tõi turule kohale Happy Socks. Sügisese külma vastu aitasid võidelda uudsed Checca pihasoojendajad ning II samba pensionifondide võimalusi tutvustas LHV.

Eesti moeloojatest olid Tartu turul kohal naiselik ja alati aktuaalne Diana Kurves, põnevate lõigetega Hekatebianca, mustriliste kangaste jumalanna Donna Nordica, Eesti turul uhiuus ning paljutõotav bränd Bless This Mess ja oma loominguga iga kord silmapaistev Kirill Safonov.

Staariturule olid menukalt oma riideid müümas eksmiss Laura Kõrgemäe, modell Ilona Faustova, seriaalist “Ment” tuntud Anna Jankelevitš ning raadio Ring FM saatejuht Annika Kiidron.

Vaata Tartu turu suurt galeriid!