Gwyneth Paltrow ja Chris Martini abielu karil?

Kuulujuttude kohaselt on näitlejanna Gwyneth Paltrow ja tema muusikust kaasa Chris Martini abielu karil. Jutud said hoogu juurde, kui Chrisi nähti lahkumas paarikese ühisest kodust nende  viiendal pulma-aastapäeval ning Gwyneth istus tähtsal õhtul üksinda kodus. Gwynethit ja Chrisi pole viimasel aastal eriti koos liikumas nähtud. Gwynethi lähedane allikas teab siiski väita, et kõik pole kadunud ning Gwyneth olla nõuks võtnud jõulude ajal abielu päästa, kirjutab New York Daily.

Kuulujuttude kohaselt on näitlejanna Gwyneth Paltrow ja tema muusikust kaasa Chris Martini abielu karil. Jutud said hoogu juurde, kui Chrisi nähti lahkumas paarikese ühisest kodust nende  viiendal pulma-aastapäeval ning Gwyneth istus tähtsal õhtul üksinda kodus. Gwynethit ja Chrisi pole viimasel aastal eriti koos liikumas nähtud. Gwynethi lähedane allikas teab siiski väita, et kõik pole kadunud ning Gwyneth olla nõuks võtnud jõulude ajal abielu päästa, kirjutab New York Daily. Loodame, et see tal ka õnnestub.

Kas juttudel on alust või mitte, seda näitab aeg. Meenutades hiljutist Madonna lahkuminekut, kus lauljatar ja tema esindaja eitasid fakte viimase minutini, on karta, et ka siin võib kuulujutul alust olla.