HERTSOGINNA MEGHAN paljastas valusad tunded oma eksabikaasa kohta

Meghan Markle'i eksabikaasa Trevor Engelson ähvardab inetuid paljastusi täis raamatuga, mille ilmumist pikisilmi oodatakse, ent Meghani tunded seoses selle eluetapiga on juba avalikkuse ette jõudnud. Meghan, kes täna on abielus prints Harryga, tõdeb, et ta ei kavatse enam mitte ühtegi minutit oma elust kulutada inimestele, kes temaga manipuleerivad ja valetavad.

Meghan Markle’i eksabikaasa Trevor Engelson ähvardab inetuid paljastusi täis raamatuga, mille ilmumist pikisilmi oodatakse, ent Meghani tunded seoses selle eluetapiga on juba avalikkuse ette jõudnud. Meghan, kes täna on abielus prints Harryga, tõdeb, et ta ei kavatse enam mitte ühtegi minutit oma elust kulutada inimestele, kes temaga manipuleerivad ja valetavad.

Meghan avaldas oma mõtted läbi Portugali eneseabiautori Jose Micard Teixeira sõnade. Just need emotsioonid peegeldavad Meghani tundeid pärast seda, kui abielu Trevoriga sai läbi.

Lausetest peegeldub valu, pettumusi ja ebaausust:

Mul ei ole enam kõige jaoks kannatlikust. Ma ei ole muutunud ülbeks, kuid ma olen oma elus jõudnud punkti, kus ma ei taha enam raisata aega sellele, mis mind ei rahulda või mis mulle haiget teeb.

Mul ei ole enam kannatust küünilisusele, ülemäärasele kriitikale ega ka kõikvõimalikele nõudmistele. Ma kaotasin soovi olla meelepärane neile, kellele ma ei meeldi, armastada neid, kes mind ei armasta, naeratada neile, kes mulle vastu ei naerata.

Mul ei ole enam kannatlikust nende inimeste jaoks, kes ei vääri minu kannatlikust.

Allikas: Elle