Hollywoodi pikimad kihlused. Kus on pulmad?

Hollywoodi pikimad kihlused. Kus on pulmad?

Need staarid on saanud kihlasõrmuse sõrme, kuid ootavad veel altari ette astumisega.

Need staarid on saanud kihlasõrmuse sõrme, kuid ootavad veel altari ette astumisega.

Hollywoodi staarid sõuavad altari ette tavaliselt üsna pea pärast kihluse avalikuks tulemist. Need kuulsused lükkavad pulmi aga ühel või teisel põhjusel edasi. Ajakiri People koostas nimekirja staaridest, kes on küll pikka aega kihlatud olnud, kuid ei kiirusta abiellumisega.

Angelina ja Brad

Pärast pikka aega suhtes olemist kihlusid Angelina Jolie ja Brad Pitt eelmisel aastal. Paari pressiesindaja ütles 2012. aasta aprillis, et kihlus on lubadus tulevikuks ja pulmakuupäev on paika pandud. Usutakse, et paar on iga hetk altari ette sõudmas.

Jennifer ja Justin

Jennifer Aniston ja Justin Theroux kihlusid eelmise aasta augustis. Hiljuti liikus ringi kuulujutt, et Jennifer lükkab pulmasid edasi, sest ei taha, et need satuksid samale ajale kui Bradi ja Angelina pulmad.

Halle ja Olivier

Halle Berry ja Olivier Martinez on olnud kihlatud juba aasta ja viis kuud. Halle on varasemalt olnud kaks korda abielus ja on öelnud, et ta ei abiellu enam kunagi. 2012. aasta jaanuaris võttis ta siiski Olivieri abieluettepaneku vastu. Paar ootab hetkel ühist last.

Kate ja Matthew

Kate Hudson ja Matthew Bellamy on olnud kihlatud üle kahe aasta ja nad kasvatavad peagi kaheseks saavat poega. Pulmi pole siiski veel oodata. Matt vihjas hiljuti, et paar abiellub järgmisel aastal.

Jessica ja Erik

Jessica Simpson ja Eric Johnson on olnud kihlatud kaks aastat ja seitse kuud. Pulmade edasilükkamise põhjuseks on olnud Jessica kaks rasedust. Paaril on üheaastane tütar ja Jessica ootab hetkel paari teist ühist last.

Jennifer ja David

Jennifer Hudson ja David Otunga on olnud kihlatud neli aastat ja üheksa kuud. Jenniferi maailma raputati kohe pärast kihlumist, kui tema ema, venda ja vennapoega 2008. aastal tulistati. Jennifer ja David said 2009. aastal poja. Paar planeerib hetkel pulmi.

Miley ja Liam

Miley Cyruse ja Liam Hemsworthi suhte staatust ei tea vist küll keegi. Paar on kihlatud olnud aasta aega, kuid aeg-ajalt teevad nad suhtes pause. Vähemalt on mõlemad teinud selgeks, et altari ette pole kummalgi kiiret.

Sofia ja Nick

Sofia Vergara ja Nick Loeb on peagi olnud kihlatud aasta aega ning abiellumisega pole neil kiiret. Sofia rääkis aprillis ajakirjale Cosmopolitan, et kuna mõlemad on juba varasemalt suurejooneliselt abiellunud ja seejärel lahutanud, ei kavatse nad suuri pulmi teha.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid