Homovihkaja ja rahvuslane Kalev Rebane hirmutas Kadri Bussovi ära

27 kommentaari
Homovihkaja ja rahvuslane Kalev Rebane hirmutas Kadri Bussovi ära

Skandaalne homovihkaja ja isamaaliste vaadete eest võitleja Kalev Rebane tunnistab Buduaarile, et vaatamata oma tegusatele päevadele leiab temagi aega naiste jaoks.  “Vastassugupoolel on üksteist vaja, et nautida,” ütleb Kalev ja lisab, et ta ei otsi naistes omasuguseid isemõtlejaid.

Skandaalne homovihkaja ja isamaaliste vaadete eest võitleja Kalev Rebane tunnistab Buduaarile, et vaatamata oma tegusatele päevadele leiab temagi aega naiste jaoks. Aastate eest käis ta toonase MTV VJ Kadri Bussoviga pimekohtingul.

“Vastassugupooltel on teineteist vaja, et nautida,” ütleb Kalev ja lisab, et ta ei otsi naistes omasuguseid isemõtlejaid. “Mul pole vaja entsüklopeediaga seksida,” ütleb Kalev. “Ma mõtlen ise liiga palju, vähem veel on mul kasu teistest omasugustest päevavarastest. Olen elav näide sellest, et isemõtlemine on ebapragmaatiline.” 

Muuhulgas räägib Kalev lõbusa loo, kuidas ta paari aasta eest endise MTV VJ Kadri Bussovi ära hirmutas. “Meil oli Kadriga blind date lounge`is Deja Vu. Ta hakkas mulle mingit filosoofilist seisukohta tõestama. Ma hakkasin naerma ja ta jooksis minema,” räägib Kalev ja ütleb, et peale seda pole ta Kadriga kohtunud.