IMELINE: see naine leidis igavese nooruse allika

IMELINE: see naine leidis igavese nooruse allika

Kui Anette Larkins läheb enda abikaasaga, kellega ta on 57 aastat koos olnud välja, siis inimesed eeldavad, et Anette on tema tütar. Ta on tervise, elujõu ja nooruslikkuse võrdkuju. Õbluke naisterahvas, kelle nägu ei ilmesta vaatamata 73 eluaastale kortsud.                  

Kui Anette Larkins (73) läheb enda abikaasaga, kellega ta on 57 aastat koos olnud välja, siis inimesed eeldavad, et Anette on tema tütar. Ta on tervise, elujõu ja nooruslikkuse võrdkuju. Õbluke naisterahvas, kelle nägu ei ilmesta vaatamata 73 eluaastale kortsud. Floridas elav kaunitar kirjutab enda hea välimuse toore vegan-dieedi arvele ning ütleb, et sööb vaid seda, mis tema aias kasvab ning nimetab oma aeda suisa “nooruse allikaks”.

“Mu dieet hõlmab endas puuvilju, pähkleid, köögivilju ja seemneid. Nagu te minu aiast näha võite, siis need on need toored toidud, mida ma söön,” sõnab Anette.

Iginoor naisterahvas pole aga alati seesugust dieeti pidanud. Tema abikaasa, Amos, omas 1960ndatel lihavabrikut ning umbes sel ajal otsustas naine ka liha söömise lõpetada ning taimetoitlaseks hakata.

30 aastat tagasi võttis ta ette aga veel ühe suure muutuse – nimelt otsustas taimetoitlane, et edaspidi sööb ta vaid toorest toitu. Sellest ajast alates pole naine oma suhu pistnud midagi, mida oleks küpsetatud.

Ka joogipoolise saab proua Larkins enda aias kasvavatest taimedest – nimelt teeb ta puu- ja köögiviljadest mahlasid ning kogub vihmavett nii joogiks, kui ka aia kastmiseks.

Härra Larkins soovib tagantjärele, et oleks oma naise eeskuju järginud. Ta näeb Anette´st märksa vanem välja ning peab regulaarselt võtma retseptiravimeid, samal ajal kui tema naine ei tarvita aeg-ajalt isegi aspiriini mitte.

 

Vaata inspireerivat videolõiku kaunist Anette´st ning tema “nooruse allikast”.

Allikas: dailymail.co.uk