INETU SUHTEDRAAMA LÕHUB KARDASHIANITE perekondlikku õnne

INETU SUHTEDRAAMA LÕHUB KARDASHIANITE perekondlikku õnne

Kardashianite perekonnas on alati palju draamasid olnud ning seetõttu on ka nende tõsieluseriaal “Keeping Up with the Kardashians” nii populaarne. Nüüd on suure draama keskpunktis aga hoopis mees! Nimelt plaanib Rob Kardashian abielluda oma õdede suurima vihavaenlase Blac Chyna’ga ning erinevad allikad väidavad, et nad plaanivad ka perelisa.

Kardashianite perekonnas on alati palju draamasid olnud ning seetõttu on ka nende tõsieluseriaal “Keeping Up with the Kardashians” nii populaarne. Nüüd on suure draama keskpunktis aga hoopis mees! Nimelt plaanib Rob Kardashian abielluda oma õdede suurima vihavaenlase Blac Chynaga ning erinevad allikad väidavad, et nad plaanivad ka perelisa.

Kylie Jenner ja Blac on lausa vihavaenlased ja sellest ajast saadik, mil Rob just selle naise endale pruudiks võttis, on perekondlikud suhted üsnagi tuliseks läinud. Kylie on mitmel korral öelnud, et ta ei salli Blaci silmaotsaski ja ta ei taha kuuldagi sellest, et tema poolvend Rob selle naisega abiellub. Põhjus, miks Kylie seda naist ei salli, on lihtne! Tegu on tema peigmehe Tyga endise pruudiga. 

Paraku ei hooli Rob teiste arvamusest ning tundub, et Blac teeb ta õnnelikuks. Teisalt on võimalik ka see, et Rob kasutab seda naist ära, et oma õdedele kätte maksta. Ta vaevles pikka aega ülekilode küüsis ning väidetavalt ei tahtnud Kim teda isegi oma pulma, sest ta ei näinud piisavalt fotogeeniline välja. Avalik õdede laim tekitas Robis kibestumust ja kes teab, ehk võttis ta meelega endale naise, keda tema oma perekond vihkab?

Seda, kas Rob abielluga Blaciga, näitab aeg, ent kihlatud on nad tõepoolest. 

Ja muidugi on võimalik ka see, et kogu lugu on taas kord välismeedia poolt välja mõeldud või isegi Kardashianite perekonna enda korraldatud, sest nende jaoks on igasugune reklaam hea reklaam.

Allikas: heat.com