Ingridi tõehetk: Olen seksinud mehega, kellel oli väike peenis ja kuritarvitanud alkoholi!

Ingridi tõehetk: Olen seksinud mehega, kellel oli väike peenis ja kuritarvitanud alkoholi!

Buduaari pihitoolis on Tallinnas elav Ingrid, kes tunnistab üles, et on seksinud mehega, kellel oli väike peenis, on joonud alkoholi murede uputamiseks ning ütleb, et pole oma suhtega praegusel hetkel rahul. Soovid Ingridi kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari pihitoolis on Tallinnas elav Ingrid, kes tunnistab üles, et on seksinud mehega, kellel oli väike peenis, on joonud alkoholi murede uputamiseks ning ütleb, et pole oma suhtega praegusel hetkel rahul. Soovid Ingridi kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari kasutajanimi:
ingridos

Ees – ja perekonnanimi:
Ingrid Kobin

Vanus: 19

Elukoht:
hetkel Tallinn, sissekirjutus Saaremaal

Pereseis:
abielus alates 9.aprill 2009

Kool/töökoht: käin Kuressaare Ametikoolis. Õpin kunstilist kujundamist individuaalõppes Tallinnas, sest olen 8.ndat kuud lapseootel

Kuidas avastasid Buduaari:
Tv3-e ilusaates ja mingisuguses tv11-e kokasaates oli viidatud Buduaari lingile kunagi ammu

Kaua oled buduaarikas olnud:
lugemas käinud olen juba pikemat aega, kasutajaks registreerusin alles mõni päev tagasi, et foorumites kah kaasa rääkida jms.

Iseloomusta end 3 sõnaga:
vankumatu iseloomuga, julge ja edukas

Miks osaled Buduaari Tõehetkes?
Sest tõde on valus, aga kui valus?

 

Ingridi tõehetke küsimused:

1. Kas sa arvad, et koduperenaise elu on palju kergem kui töötava naise elu?

EI. Koduperenaise teha jääb söögi tegemine, poes käimine, nõude, põrandate ja pesu pesemine, laste kasvatamine ning muud sellised kodused tööd, samal ajal kui töötava naise ja mehe vahel need asjad ära jagatakse.

2. Kas oleksid nõus oma tulevase lapse rikkasse perekonda andma, kui sinu perel poleks enam raha, et last kasvatada?

JAH. Usun küll, sest kui mul pole raha, et teda toita või katta, siis pole muud võimalust kui ta jõukamasse perekonda kasvatada anda. See oleks leebem kui see, et lastekaitse mu lapse minult lihtsalt lõpuks ära võtaks, kuna ma pole võimeline teda toitma. Aga enne selle otsuse tegemist kaaluksin kõiki teisi võimalusi ja otsiksin võimalust, et igal juhul raha teenida.

3. Oled sa kunagi kahetsenud, et nii noorelt ennast abielu ja lapsega sidusid?

EI, kuna see, et ma üldse rasedaks jäin, on ime. Kuid kahjuks üks kord enne pulmi ma kahtlesin kas see abielu on ikka õige. Arvan, et see oli lihtsalt suurest pulmaeelsest pingest, aga nüüd olen veendunud, et see on minu jaoks õige.

4. Kas oled seksinud mehega, kellel on olnud häirivalt väike peenis?

JAH. Seda on jube naljakas öelda, aga ausalt öeldes ma ei saanud kunagi aru millal ta tegudele hakkas ja selle sisse pani! Kõige naljakam on see, et me olime selle kutiga koos umbes 8 kuud.

5. Kas oled mõne saladuse välja lobisenud, mis on sulle usaldatud?

JAH. Kahjuks olen küll ja see andis mulle paraja õppetunni.

6. Kas oled kasutanud oma välimust selleks, et saada, mida sa tahad?

EI. Ma olen siiani saanud kõik mis ma tahan, ilma et peaks selleks oma välimust kasutama.

7. Oled sa kunagi raha eest seksinud?

EI. Minu jaoks ei eksisteeri seksi ilma armastuseta, aga paraku pean tunnistama, et olen mõelnud küll, mis tunne see olla võiks.

8. Kas sa oled joonud alkoholi selleks, et uputada oma muresid?

JAH. Aga tuli välja, et alkoholi joomine on hea tuju laenamine järgmiselt päevalt. Ja mured ei uppunud ühegi pudeli põhja, mille ma lõpuni jõin.

9. Kas su mees on sind petnud?

EI. Minu abikaasa ei ole seda teinud, kuid minu eelmine poissõber, elu esimene armastus, magas mu parima sõbrannaga. Korduvalt.

10. Kas andestaksid oma mehele löömise?

JAH. Ma usun küll, sest ma armastan oma meest rohkem kui kõike muud maailmas, kuid võin oma pea pakule panna, et minu mees mind ja meie last elu sees ei löö.

11. Oled sa põdenud suguhaigust?

JAH. See lõi mul raseduse ajal välja, nagu enamikel naistel. Haiguse nimi on ureoplasmosis urogenitalis ja selle haiguse bakterid on iga naise organismis. Tavaliselt ei esine mingeid sümptomeid, kui neid aga esineb, tuleb seda vajadusel ravida nii mehel kui naisel umbes 5 päevase antibiootikumi kuuriga.

12. Kas oled oma elukaaslasele valetanud mõne ostu kohta?

JAH. Kuna mees on ainuke, kes tööl käib hetkel, siis PEAME kokkuhoidlikumad olema. Aga ma olen ainult naine ja ei suuda alati ennast tagasi hoida…

13. Kas oled teinud oma välimuse parandamiseks midagi, mida tagantjärgi kahetsed?

EI. Aga ma sooviksin kunagi tulevikus oma nina ja/või rindu kohendada. Tuttavad ja sõbrad ütlevad, et seda ma kahetseksin. Kas tõesti?

14. Oled sa oma suhtega rahul?

EI. Praegusel hetkel ei ole, sest minu ja mu mehe suhtes on hetkel väga palju pingeid ja stressi. Lapse saamisega kaasnevad meil probleemid (olen tihti haiglas säilitamisel, käin tihti uuringutel – minu rasedus on raskem kui paljudel teistel naistel), elukoha vahetamine, kooli lõpetamine, majanduslangus – kõik see pereplaneerimine ja järjepeale saamine tekitab jubedat stressi ja mõttetuid tülisid, mis tuju rikuvad. Aga me kumbki ei lase nendel probleemidel ennast kaasa haarata. Kõikidel on tõuse ja mõõne – meie elame praegu läbi mõõna ja ootame tõusu!

15. Kas oled internetis kedagi anonüümselt laimanud?

JAH. Olen küll. Ja kes on süüst puhas, visaku esimene kivi…

 

Kas Ingrid räägib tõtt?

 

Mäng on lõppenud!