Inimesed usuvad, et vene muusiku hääl tervistab vett!

NTV Mir saates "Sa ei usu!" tehti mitmeminutiline reportaaž sellest, kuidas vene popplaulja Vitase imetabane hääl tervistab vett! Oma iidoli jumaldamises on aga vene fännid läinud juba nii kaugele, et koguvad enne igat Vitase esinemist lava äärele veega täidetud purgikesi, mis usutavasti peaksid fantastilise lauluhääle peale omandama tervistavad omadused! Päris kreisi, mis? /Tekst: Veronika Raudsepp Linnupuu/ 

NTV Mir saates "Sa ei usu!" tehti mitmeminutiline reportaaž sellest, kuidas vene popplaulja Vitase imetabane hääl tervistab vett!

Vitas on Läti päritolu vene poplaulja, kellel on täiesti uskumatu hääleulatus ning kelle kohta liikusid algusaegadel igasugused huvitavad linnalegendid – et ta on amfiibinimene või hoopis tulnukas. Viimane kõlab peaaegu, et usutavanagi. Oma iidoli jumaldamises on aga vene fännid läinud juba nii kaugele, et koguvad enne igat Vitase esinemist lava äärele veega täidetud purgikesi, mis usutavasti peaksid fantastilise lauluhääle peale omandama tervistavad omadused! Päris kreisi, mis?

Siin saad kuulata näidet laulja loomingust:

/Tekst: Veronika Raudsepp Linnupuu/