Juba üle 75 kaunitari on Evian Summer Model 2013 kandideerimas!

Juba üle 75 kaunitari on Evian Summer Model 2013 kandideerimas!

Buduaari veebis elu keeb ka suvel, sest käimas on suur modelliotsing, kellega koos kogu järgneva aasta kauneid ilu- ja moeprojekte läbi viia. Evian Summer Model 2013 finalistidele on auhinnafond rikkalik ning peaauhinnaks lausa lennureis Pariisi!

Buduaari veebis elu keeb ka suvel, sest käimas on suur modelliotsing, kellega koos kogu järgneva aasta kauneid ilu- ja moeprojekte läbi viia. Evian Summer Model 2013 finalistidele on auhinnafond rikkalik ning peaauhinnaks lausa lennureis Pariisi!

17. juunil alanud Evian Summer Model 2013 modellivõistlus tipneb 27. juulil finaalüritusega Pärnus, suve suurimal rannafestivalil Monster Music Fesival. Festivalipublikule pakuvad silmailu kümme finaalipääsenut, kelle ülesastumiste järgselt valitakse välja nii peaauhinna võitja Evian Summer Model 2013 kui ka toetajate ja publiku lemmikud.

Finalistidest

Evian Summer Model 2013 alamlehele oma modelliraamatu lisanud kaunite naiste seast pääseb finaali 10.
5 finalisti saatus on Buduaar.ee hääletajate kätes. Esimesed viis kõige kõrgema keskmise hindega kandidaati pääseb otse lõppvõistlusele.  Veebisüsteem arvestab pidevalt välja järjestuse. Seda, kes on statistiliselt kõrgema hindega, saate jälgida Evian SM 13 alamlehe ESILEHT kõige ülemisest reast.
Hääletamine kestab 19. juulini ning seejärel ongi selgunud viis lõppvõistlusele oodatud kandidaati.
5 finalisti valib žürii, kelleks on evian® Eesti esindus ja Buduaar. Žürii annab oma otsusest teada hiljemalt 20. juulil.

Tiitlitest ja auhindadest

Võitja „Evian Summer Model 2013“ valib finaalüritusel evian® esindusega žürii.
Peaauhinnaks on lennupiletid moemekasse ja evian®-i kodumaa pealinna PARIISI. Tiitlivõitja saab valida omale moebrändilt Waggon Paris 200 euro väärtuses kauneid rõivaid ning lunastada Kuldan Luxury briljantehetele kinkekaardi väärtusega 300 eurot. Kingikotis on ihaldusväärne Maxeylash ripsmeseerum ja mõnus puhkus Pärnu tuntuimas spaas Estonia Medical Spa.
Lisaks on Buduaaril võitjaga palju modellitöö plaane nii ajakirja moeseeriate pildistamistel kui ka uute hooaegade ürituste osas.

Kõikidele finalistidele on kingikotid täitnud Itaalia kosmeetikafirma BellaOggi, Shakira Elixir parfüümid, Cutrin juuksehooldustooted.
Lisaks palju otse allikatest villitud  puhast ja värskendavat evian®-i vett ja suure koguse Katjes komme.

Auhinnafondi leiad siit

Valime ka erinevate voorude parimad ning anname neile üle veel lisaauhindu modellivõistluse toetajate luksuslike toodete seast.

*Fotomodell Evian SM 13 valib BellaOggi žüriiliige
*Tantsuvooru parim valib Shakira Elixir parfüümid žüriiliige
*Lavamodell Evian SM 13 valib Waggon Paris žüriiliige

Finalistide make-up‘i eest kannavad hoolt BellaOggi meigikunstnikud.
Tüdrukute soengud valmivad Cutrin juuksurite käe läbi ning seda häppeningi on võimalik festivalil Buduaari VIP-telgis oma silmaga kaeda.

Finaalüritusel pakub maailma parimate kummikommide valmistaja Katjes publikule võistlusmomenti. Tule kohale ja vaata järele, mida peab tegema, et võita Robbie Williamsi kontserdipilet.


Ela noorelt ja võta vastu kõik kingitused, mida elu Sulle pakub!

Võta osa, hääleta oma lemmiku poolt ja tule finaalüritusele kaasa elama.

evian® Live young!

Sarnased artiklid