KAHE LAPSE EMA visati poest eriti julmalt välja

Shutterstock

Hull Live

22-aastane kahe lapse ema läks oma kallimaga poodi ja nad mõlemad visati välja.

Inglismaal leidis hiljuti aset piinlik vahejuhtum, kus noor naine ja tema elukaaslane said äärmiselt ebameeldiva kohtlemise osalisteks. Nimelt läks kahe lapse ema kodutarvete poodi ning pidi enne poodi sisse saamist tund aega järjekorras seisma. Antud poes kehtib praegusel koroonaviiruse perioodil aga reegel, mille kohaselt tohib ühest majapidamisest korraga ostlema minna ainult üks isik.

Poes ringi käies sammus naise juurde peagi võhivõõras daam, kes teatas, et ta nägi, kuidas noor naine oma kallimaga samas autos kohale sõitis ja nüüd märkas ta poes nii naist kui meest. Koheselt tekitas daam poes riiulite vahel suure draama hakates noore naise peale kõva häälega karjuma.

Naine oli sunnitud poest lahkuma, kuid daam järgnes talle ning jätkas karjumist ka parklas. Ka tema elukaaslane pidi poest lahkuma ja nii ei saanud kumbki oma oste tehtud. Küll aga ütles noor naine, et temaga käituti väga ebaviisakalt ja ebainimlikult. Naine tõdes, et ta tundis ennast nagu kurjategija.

Kahe lapse ema seletas veel, et ta tuli oma kallimaga koos poodi, sest ta ise ei oska autot juhtida ja mees sõidutas ta kohale. Lisaks oli neil mõlemil vaja sisseoste soetada kahe erineva majapidamise jaoks, kuid poes olles ei õnnestunud tal sõnagi enda kaitseks öelda.