Kati Tootsi tütar Karolina osales võistlustantsu finaalis! Pildid

Kati Tootsi tütar Karolina osales võistlustantsu finaalis! Pildid

Kati Tootsi tütar Karolina (5) on viimased 1,5 aastat käinud tantsimas tantsukoolis Laguun ning osalenud ka mitmetel tantsuvõistlustel. Selleks, et tantsuvõistlusel osaleda, on vaja ka kauneid kleite ning selge see, et ühest kleidist ei piisa. Buduaar rääkis Kati Tootsiga tütre kleitide teemal, lisaks küsisime, kuidas Karolinal tantsuvõistlustel läinud on. Karolina tantsuoskuse ja arengu teemal kommenteeris ka treener Erika Kappet.

Kati Tootsi tütar Karolina (5) on viimased 1,5 aastat käinud tantsimas tantsukoolis Laguun ning osalenud ka mitmetel tantsuvõistlustel. Selleks, et tantsuvõistlusel osaleda, on vaja ka kauneid kleite ning selge see, et ühest kleidist ei piisa.

Buduaar rääkis Kati Tootsiga tütre kleitide teemal, lisaks küsisime, kuidas Karolinal tantsuvõistlustel läinud on. Karolina tantsuoskuse ja arengu teemal kommenteeris ka treener Erika Kappet.

Tantsukoolis on Karoliina tantsimas käinud 1,5 aastat, hetkel tantsib ta mudilaste tantsutrupis. Treeningud toimuvad kaks korda nädalas, võistluseelsel perioodil võetakse ka eratunde. Karolina osales ka Eestis toimuvatel tantsuvõistlustel maailmakarikaetapil “Tallinn Trophy 2014 Grand Slam” ning astub üles finalistina sel nädalavahetusel 22.-23. veebruaril toimuvatel tantsuvõistlustel Audentese spordihoones. 

Kati viis Karolina tantsukooli tänu tuttavate soovitusele, kelle lapsed samuti tantsimas käivad. “Minu hea sõbranna Kätlin Marani tütred on juba pikemat aega seal tantsimas käinud ja tänu tema soovitusele viisingi Karolina trenni. Talle on seal algusest peale väga meeldinud ja jonnimist pole kordagi ette tulnud. Nüüdseks on Karolina osalenud ka mitmel võistlusel ning tema parimaks saavutuseks on 8.-9. koht. Arvestades seda, et alati võistleb vähemalt 36 paari, on see üsnagi hea tulemus,” tõdeb Kati.

Mis aga tantsukleitidesse puutub, siis neid tuleb lasta eraldi õmmelda. “Tegelikult olen ma kleite saanud ka Kätlin Marani käest, kui tema tütar kasvab kleidist välja, siis saab Karolina seda edasi kanda. Nad ju kannavad neid kleite nii vähe, seega need ei jõua ära kuluda. Kuid jah, kleite tuleb õmmelda ka lasta,” nendib Kati.

Kui Karolina esimest korda tantsukooli läks, teatas ta otsustavalt: “Mina poisiga ei tantsi!” “Kui Karolina esimest korda tuli, keeldus ta esialgu poisiga tantsimast, kuid see probleem leidis kiire lahenduse,” naerab Erika ja lisab: “Me selgitasime Karoliinale, et kõik, kes seal trennis käivad, on omavahel sõbrad ja sõbrad ikka mängivad koos, ning et siin trennis me tantsime koos. Sellega saigi olukord lahendatud,” tõdeb treener Erika, et väikeste lastega peab vahel kaval olema.

Kui paljud lapsed viiakse trenni vastu nende tahtmist, siis Karolina läheb trenni alati hea meelega. “Mõned vanemad tõesti toovad lapse trenni ja ütlevad, et nüüd sa oled siin ja kõik. Siis need lapsed kas peidavad ennast posti taha ära või hakkavad lihtsalt jonnima, et nemad ei taha tantsida. Karolinaga pole seda muret kunagi olnud. Lisaks oskab ta juba praegu muusikasse tantsida, mis sellises vanuses on väga suur asi,” kiidab treener Erika Karolinat.

Vaata allpool pilte Karolina tantsukleitidest!