Kaunis ürituste korraldaja Natalie Berg: Pisitütar muutis kogu minu elu

26 kommentaari
Kaunis ürituste korraldaja Natalie Berg: Pisitütar muutis kogu minu elu

Alati kaunis ja stiilne ürituste korraldaja Natalie Berg (25), kes kasvatab kodus üheaastast imearmsat tütart Kristal Melanie’d, rääkis Buduaarile muutustest, mis emaks saamisega tema ellu tulid. Uued väärtushinnangud, muutused igapäevaelus ja kõik need pisiasjad, mis emaks saamisega kaasnevad – sellest rääkis Natalie meile lähemalt.

Alati kaunis ja stiilne ürituste korraldaja Natalie Berg (25), kes kasvatab kodus üheaastast imearmsat tütart Kristal Melanie’d, rääkis Buduaarile muutustest, mis emaks saamisega tema ellu tulid. Uued väärtushinnangud, muutused igapäevaelus ja kõik need pisiasjad, mis emaks saamisega kaasnevad sellest rääkis Natalie meile lähemalt.

 

Natalie, kes sai tagasi oma suurepärase füüsilise vormi vaid mõned kuud pärast sünnitust, tunnistab, et emaks saamine muutis tema elu täielikult. “Päevad on läinud rohkem graafikusse ning enamus aeg kulub lapse peale. Laste pealt ongi kõige parem näha, kuidas aeg tegelikult lendab ja mida elu põhiliselt endast kujutab või kujutada võiks. Lapsevanema roll on äärmiselt vastutusrikas ja kõik ettevõtmised peavad olema põhjalikult läbimõeldud. Minu väärtushinnangud  on samuti muutunud, sest laps paneb avastama just neid asju, mida enne ei osanud tähele panna,” tõdeb Natalie, et tänu pisitütrele oskab ta nüüdsest näha rõõmu ka nendes väikestes asjades, mida ta varem ei osanud märgatagi.

Üheks kõige toredamaks asjaks emaduse juures peab Natalie aga teadmist, et keegi kusagil tõesti vajab sind. “See on nii imeline tunne nägemine, kui oluline sa suudad olla kellegi jaoks ja et keegi vajab sind igapäevaselt. Tohutult õnnelikuks teeb see, kui ma näen oma last naeratamas, arenemas ja avastamas uusi asju. See tunne on kirjeldamatu,” räägib Natalie.

Karin Karu