Kes on Hollywoodi rikkaimad staarid?

10 kommentaari
Kes on Hollywoodi rikkaimad staarid?

Majandusajakiri Forbes koostas nimekirja Hollywoodi rikkaimatest staaridest. Nimekirjas ei leidu ühtegi naist.

Majandusajakiri Forbes koostas nimekirja Hollywoodi rikkaimatest staaridest. Nimekirjas ei leidu ühtegi naist.

Abielulahutus Katie Holmes`iga teeb vaevalt Tom Cruise`i eelarvesse augu sisse, kuigi tegu võib olla ükskõik kui suure kohtulahinguga. Nimelt leiab Cruise`i Hollywoodi rikkaimate näitlejate nimekirja esikohalt, kirjutab Iltalehti.

Viimane Tomi edukas roll oli eelmisel sügisel filmis ”Mission: Impossible – Ghost Protocol”, kust voolas piletihindadega kassasse koguni 700 miljonit dollarit. Cruise sai potist suure suutäie.

Cruise`i uskumatu 75miljoniline aastasissetulek viib ta eredalt nimekirjas järgnevate Leonardo DiCaprio ja Adam Sandleri ette – vahe teisel kohal oleva DiCaprioga on koguni 38 miljonit.

DiCaprio om viimasel ajal olnud keskendunud täiskasvanutele suunatud tõsistele filmidele. Näiteks 2010. aasta film ”Inception” tõi piletitega sisse 825 miljonit dollarit. Nüüd oodatakse, kas näitleja 3D-film ”The Great Gatsby” on edukas või mitte.

Sandler on aga tuntud komöödiatest. Kuigi näitleja on nimekirjas kolmandal kohal, kohtles eelmine aasta teda halvasti. Film ”Jack and Jill” tõi sisse vaid 150 miljonit dollarit ja filmi tegemiseks kulus 80 miljonit. Lisaks sai Sandler oma filmirolli eest kümme Razzie auhinda, mis jagatakse igal aastal halvimate näitlejasoorituste eest.

 

Buduaar.ee