Kes ütles, et tõelised mehed ei oska tantsida?

 Muusikaliteater alustab oma 2007. aasta hooaega rahvusvaheliselt tunnustatud meeste stepptantsutrupi "Tap Dogs" külalisetendustega, mis toimuvad 22.-24. veebruaril Tallinna Linnahallis. "Tap Dogs" on vaatemänguline ning uudne lähenemine stepptantsule.

Muusikaliteater alustab oma 2007. aasta hooaega rahvusvaheliselt tunnustatud meeste stepptantsutrupi "Tap Dogs" külalisetendustega, mis toimuvad 22.-24. veebruaril Tallinna Linnahallis.

"Tap Dogs" on vaatemänguline ning uudne lähenemine stepptantsule, kus klassikalistes ülikondades ja lakk-kingadega tantsutrupi asemel on laval Blundstone’i saabastes, T-särkides ja Levi’se teksastes seksikad mehed, kes stepivad, trambivad, hüppavad ja pritsivad vett.

Vaheajad on memmekatele – "Tap Dogs" on poolteist tundi järjest kestev tormilist energiat täis, testosteroonist tulvil ning jõuliselt mehelik show. Etenduses astuvad lavale tõelised mehed, kes ei ole mitte ainult riietatud ehitustöölisteks, vaid show käigus ka ehitavad ketaslõikurite sähvides lava tellingutest üles, ise samal ajal steppides põrandal, seintel, vees ja isegi laes.

Piletite hinnad on 595.-, 475.-, 425.-, 375.-, 325.-, 250.- (vastavalt istekohale)
Hoiatus! Esimestesse ridadesse võivad sattuda etenduses kasutatava vee pritsmed ning piletid 250 kroonises hinnaklassis on piiratud nähtavusega.

Etendused toimuvad 22., 23. ja 24. veebruaril algusega kell 19:00 Tallinna Linnahallis

Vaata lisaks www.muusikal.ee ; www.tapdogs.com ; www.tapdogs.co.uk

 

KUIDAS SÜNDIS TAP DOGS?

Show sai alguse kuuest noormehest, kes töötasid Austraalia tööstuslinna Newcastle’i metallitehases. Auhinnatud koreograafi Dein Perry juhtimisel lõid lavastaja Nigel Triffitt ja helilooja Andrew Wilkie „Tap Dogs“i show.

„Tap Dogs“i idee ja koreograafia autor, Austraaliast pärit Dein Perry tee algas Newcastle’is tema tantsuõpetaja garaa