KHLOE KARDASHIAN võttis vastu raske otsuse ja peab sellega nüüd elama

Khloe Kardashian (31) on ikka veel seaduslikult abielus Lamar Odomiga (36), kes eelmise aasta oktoobris haiglas elu ja surma vahel vaagus. Alkoholi ja narkootikumide üledoos oleks võinud lõppeda halvimaga ning sel hetkel oli Khloe oma abikaasa kõrval, kuigi tegelikult nende suhe sel hetkel enam ei toiminud.

Khloe Kardashian (31) on ikka veel seaduslikult abielus Lamar Odomiga (36), kes eelmise aasta oktoobris haiglas elu ja surma vahel vaakus. Alkoholi ja narkootikumide üledoos oleks võinud lõppeda halvimaga ning sel hetkel oli Khloe oma abikaasa kõrval, kuigi tegelikult nende suhe sel hetkel enam ei toiminud.

Khloe ütles toona, et seni, kuni Lamar pole võimeline ise toime tulema, on ta tema kõrval ning ilmselt lootis ta, et kui Lamar viimaks terveks saab, muudab ta oma harjumusi ja lõpetab narkootikumide ning alkoholi tarbimise. Lisaks oli Lamaril probleem ka truudusetusega… 

Ent juba selle aasta kevadel, mil Lamari tervis oli parem, nähti teda baaris alkoholi tarbimas ja sellest ajast saadik on suhted Khloega taas kehvenenud. Khloe mõistis, et seda meest ei saa muuta ning andis teist korda sisse lahutuse. 

Esimest korda andis paar lahutuse sisse 2013. aasta detsembris, kuid siis jäi paberitele alla kirjutamata ning peale Lamari õnnetust tühistas Khloe selle lahutusprotsessi. Sel korral plaanib ta minna lõpuni välja, öeldes, et suhe Lamariga mõjub tema vaimsele tervisele negatiivselt ja et ta peab nüüd keskenduma omaenda tervisele ja heaolule.

Allikas: redbookmag.com