Kim Kardashianile on tulevase lapse sugu juba teada!

14 kommentaari
Kim Kardashianile on tulevase lapse sugu juba teada!

Seltskonnastaari Kim Kardashiani ja Kanye Westi tulevase lapse sugu on teada, vahendab showbizspy.com

Seltskonnastaari Kim Kardashiani ja Kanye Westi tulevase lapse sugu on teada, vahendab showbizspy.com

Kim, Kanye, Kimi ema Kris Jennifer ja õde Khloe Kardashian käisid üheskoos arsti vastuvõtul, et lapse sugu teada saada. Kuid avalikult ei ole nad lapse sugu veel kinnitanud.

“Kanye sooviks oleks saada poega, kuid loomulikult teeks ka pisitütar teda väga õnnelikuks. Seega pole temal vahet, kummast soost laps on. Kim seevastu soovib väga omale tütart.”

Muuseas on teada, et tulevased lapsevanemad plaanivad oma häärberisse ehitada eraldi lapsehoidjate majatiiva. “Kim ja Kanye ehitavad lapsehoidjatele eraldi majaosa, millesse on kavandatud kolm magamistuba, kolm vannituba, lastetuba, köök ning spaa. Kim ja Kanye ei hoia millegi pealt kokku,” lisab allikas.

Mõlemad lapsehoidjad hakkavad aastas palka saama ligi 260 000 dollarit. Nad saavad uued autod ning telefonid, et hoidjad saaksid vanematega igal ajal ühenduses olla.

Samas tunneb tulevane isa juba muret sünnituse pärast ning kardab, et ei suuda naisele toeks olla. Mees tahaks küll sünnitusele kaasa minna, kuid arvab, et ta pole selleks võimeline.

”Kanye küll häbeneb seda, kuid tunnistab, et pole kunagi suutnud verd ilma minestamata vaadata. Ta usub, et tema kohalolek vaid suurendaks sünnitusel Kimi murekoormat,” rääkis allikas.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid