Klassi Laurile ei meeldi beibed

15 kommentaari

/Rubriik: Buduaar uurib/ Buduaari küsimustele vastab täna Lauri Pedaja (21), kes on tuntust kogunud kõmulise noortefilmi "Klass" ühe peaosalisena. Lauri peab lisaks näitlemisele ka juuksuriametit ning on tänavuse hooaja Eesti otsib superstaari finalistide ihujuuksur, käies nendega pühapäeviti kõikidel kontserditel kaasas juukseid sättimas.  

/Rubriik: Buduaar uurib/

Buduaari küsimustele vastab täna Lauri Pedaja (21), kes on tuntust kogunud kõmulise noortefilmi "Klass" ühe peaosalisena. Lauri peab lisaks näitlemisele ka juuksuriametit ning on tänavuse hooaja Eesti otsib superstaari finalistide ihujuuksur, käies nendega pühapäeviti kõikidel kontserditel kaasas juukseid sättimas.  

1. Mis võtab sind jalust nõrgaks?
Jalust nõrgaks võtavad mind mitu asja. Esiteks kindlasti jalgpall, olen suur jalkafänn. Siis võtab jalust nõrgaks vormel F1, kui ma kuulen seal näiteks Eesti hümni, siis kui Kimi Räikonen võidab. Veel mõjuvad kui joon ära umbes 15 õlut ja ka oma naine mõjub jalustrabavalt.

2. Kas elaksid 5000 krooniga kuus ära? Kui ei, siis miks? 
Lõdvalt, kui sinna sisse ei kuulu korteriüür ja mobiiliarve! Tuleb lihtsalt arvestada, mille peale kulutad, mille peale mitte.  
 
3. Paljudel inimestel on midagi, mida nad kardavad, näiteks: liftiga sõita, olla akendeta toas jne. Kas Sul on ka mõni foobia?

Ma kardan kohutavalt enda verd. Kui mul ninast verd jookseb, siis ma minestan ära.

4. Mis on kõige hullem temp, mida oled armununa teinud, et võita tähelepanu? 
Kui olin 12. klassis, siis spordipäeval tahtsin oma praegusele pruudile muljet avaldada. Siis ta veel ei olnud mu pruut. Kaugel sellest, ta ei teinud minust üldse välja!
Otsustasin siis spordipäevale minna eriti nõmedas liibuvas kollases kostüümis, et näidata talle, kui lahe ja humoorikas ma olen. Kollase kostüümi all oli mul veel lisaks tõstjatrikoo, mis lisas asjale vürtsi. Ütleme nii, et mõjus. Kuna ta mulle enne tähelepanu ei pööranud, siis vähemalt sellises kostüümis ta juba märkas mind!!! Tähelepanu võitmise eesmärk sai täidetud.

5. Millised vastassoo esindajad sulle ei meeldi? Miks?
Mulle ei meeldi plaatina blondid "Ah mina vä?" tüüpi tüdrukud. Sellised beibekad ei lähe mulle üldse peale, kes ajavad mõttetut jura suust välja.
 
6. Millise Eesti või välismaa staariga tahaksid tutvuda? Miks?

Tahaksin tutvuda Placebo solisti Brian Molkoga ja siis tahaks tutvuda Chino Morenoga, kes on Defstonesi solist. Nende kahe mehe muusikat ma austan ja jumaldan.

/Toimetas: Merlyn Uusküla/