KOHUTAVAD FOTOD: JUSTIN BIEBER, mida sa endaga tegid?

Skandaalne popstaar Justin Bieber hullutab oma muusikaga miljoneid noori neiusid üle kogu maailma ning tema lemmikuks tegevuseks on nagu ikka, pidutsemine. Kuid mis juhtus Justiniga paar päeva tagasi, mil ta väisas ülimalt populaarset Londoni ööklubi Tape Night Club?

Skandaalne popstaar Justin Bieber hullutab oma muusikaga miljoneid noori neiusid üle kogu maailma ning tema lemmiktegevuseks on, nagu ikka, pidutsemine. Kuid mis juhtus Justiniga paar päeva tagasi, mil ta väisas ülimalt populaarset Londoni ööklubi Tape Night Club?

Ööklubi ümbritsenud paparatsod tabasid Justini esmalt kell üks öösel, mil ta peole saabus ning juba tol hetkel oli mehe pilgust näha, et midagi on valesti. Justini pilk oli uimane ja ta ei suutnud keskenduda. Mõned tunnid hiljem lahkus Justin ööklubist ning nägi veelgi räsitum välja.

Allika väitel ei saanud Justin aru, mis toimub, ent ta üritas ennast fotograafide eest varjata, mis paraku ei õnnestunud. Tema järel läksid hotelli kolm tundmatut naist, keda ilmselt oodati Justini juurde järelpeole.