Kuidas üllatavad laulja Helen Adamsoni 25. juubelil tema lähedased? Kuula ka viimast singlit!

Kuidas üllatavad laulja Helen Adamsoni 25. juubelil tema lähedased? Kuula ka viimast singlit!

Noor ja kaunis lauljatar Helen Adamson, kes lauluga “Kas Tead” palju tuntust kogus ning eelmisel sügisel koostöös Liis Lassiga andis välja singli “Naisena”, üllitab peagi uue laulu, mille kallal on vaeva nähtud eelmise aasta sügisest saadik. Täna 25. juubelit tähistav Helen rääkis Buduaarile, et kõik tähtpäevad, kaasaarvatud sünnipäevad, on tema jaoks alati olulised olnud ning lähedased inimesed on just need, kellega selliseid päevi tähistada tuleks.

Noor ja kaunis lauljatar Helen Adamson, kes lauluga “Kas Tead” palju tuntust kogus ning eelmisel sügisel koostöös Liis Lassiga andis välja singli “Naisena”, üllitab peagi uue laulu, mille kallal on vaeva nähtud eelmise aasta sügisest saadik. Täna 25. juubelit tähistav Helen rääkis Buduaarile, et kõik tähtpäevad, kaasaarvatud ka sünnipäevad, on tema jaoks alati olulised olnud ning lähedased inimesed on just need, kellega selliseid päevi tähistada tuleks.

“Viimased neli aastat olen oma sünnipäeva pidanud Eestist eemal puhkusereisil, sest ilmad pole jaanuari lõpus just eriti soojad. Sel aastal aga olen Eestis ja pean oma 25. juubelit koos elukaaslasega, kel samuti täna sünnipäev ja juubel,” ütleb Helen, et üle pika aja on päris tore ka kodumaal sünnipäeva tähistada. “Kindlasti teeme sellise väikese koosolemise oma lähedastele. Suuri pidusid ma ei armasta, pigem leian, et tähtpäevad ongi aeg, mida veeta oma kõige kallimatega. Rahulik õhtusöök on kõik, mida vaja. Tegelikult tean, et õhtul ootab mind ees ka üllatus, kuid rohkem mulle sellest ei räägitud, seega ootan õhtut pikisilmi,” lisab lauljatar, et üllatused on talle alati meeldinud.

“Uus laul aga ilmub peagi, hetkel on kõik minu taha kinni jäänud, pole lihtsalt leidnud aega, et lugu lõplikult üle vaadata ja vajalikud nüansid paika panna,” ütleb Helen, et kiire elutempo tõttu kõike korraga lihtsalt ei jõua. 

“Buduaari lugejatele tuletan end taaskord meelde oma viimase singliga “Naisena”, ” leiab Helen.

Kuula laulu allpool!

Karin Karu

 

Sarnased artiklid