Kuula lugu! Kas glamuurse Gerli Rosenfeldi esiksinglist ”Wild me” saab hitt?

Kuula lugu! Kas glamuurse Gerli Rosenfeldi esiksinglist ”Wild me” saab hitt?

Gerli Rosenfeld, kes siiamaani on tegelenud ürituste korraldamise, näitlemise ning koreograafiaga, avastas huvi laulmise vastu suvel, mil ta kohtus andeka muusiku Ardi Kaljuveega, kes on varem koostööd teinud Helen Adamsoni ja Laura-Liisa Käisiga.

Gerli Rosenfeld, kes siiamaani on tegelenud ürituste korraldamise, näitlemise ning koreograafiaga, avastas huvi laulmise vastu suvel, mil ta kohtus andeka muusiku Ardi Kaljuveega, kes on varem koostööd teinud Helen Adamsoni ja Laura-Liisa Käisiga.

Noored on valmis saanud singliga “Wild me“, mille muusikaliseks autoriks on Ardi Kaljuvee, sõnad on aga pärit Gerli sulest.

Gerli iseloomustab singlit “Wild me” järgnevalt. “See laul on pigem rahulik ning sobib hästi lounge’is kuulamiseks või autoga kruiisimiseks. Mulle endale meeldib laulu juures enim see, et tegu on minu ja Ardi loominguga, mis tähendab, et me oleme pannud oma hinge sinna sisse ning andnud mõlemad endast maksimumi.”

Gerli tunnistab, et laulu sõnade kirjutamise ajal keskendus ta oma mõtetele ning emotsioonidele. “Mingil hetkel tuleb singlis “Wild me” välja minu niiöelda haavatavam pool, aga see sõltub muidugi sellest, mis nurga alt kuulaja seda lugu vaatab,” nendib Gerli.

Ardi lisab veel, et antud laul on puhtalt Gerli jaoks loodud. “See on iseloomuga lugu, Gerli lugu.”

Reedel, 29. novembril toimub glamuurse Musi peo raames mõnusas vanalinna Lounge Deja Vu-s ka loo “Wild me“ avalik esitlus.

Kuula lugu allpool!