Kuula remix’i Ithaka Maria Eesti Laulust “One Last Dance”

14 kommentaari
Kuula remix’i Ithaka Maria Eesti Laulust “One Last Dance”

Alates tänasest saab internetis kuulata uut remix’i Ithaka Maria Eesti Laulu konkursil osalevast loost “One Last Dance”. Remiksi on teinud mees artistinimega Tony Awake. Tegu on siiski eestimaalasega, kuigi tema kunstnikunimi sellele ei viita.

Alates tänasest saab Internetis kuulata uut remix’i Ithaka Maria Eesti Laulu konkursil osalevast loost “One Last Dance”. Remiksi on teinud mees artistinimega Tony Awake. Tegu on siiski eestimaalasega, kuigi tema kunstnikunimi sellele ei viita.

“Meie koostöö sai alguse pisut ebatavalisel moel,” räägib Ithaka Maria produtsent ja üks “One Last Dance” autoreid Alar Kotkas. “Nimelt võttis meiega ühendust ühe USA tantsumuusikaplaadifirma Future Shock Records esindaja ning avaldas soovi remiksida ning ka digitaalselt üle maailma levitada Ithaka Maria laulu “A Little Wicked”. Paljudest meile saadetud remiksidest oli huvitavaim kellegi Tony Awake’i oma ning seejärel teatas plaadifirma nagu muuseas, et Tony Awake elab hoopiski Tallinnas. Nüüd oleme Tonyga suhelnud juba otse ning täiesti loomulik samm oli, et tellisime temalt ka “One Last Dance” remiksi,” lisab Kotkas, “Tegemist on andeka noore mehega, kes on ka väga töökas ja produktiivne,” ei ole Kotkas kiitusega kitsi. “Ma pean ütlema, et olen tõeliselt nautinud töötamist Ithaka Maria remiksidega.”

“Tal on absoluutselt imeline hääl. “One Last Dance” on suurepärane lugu, selles on nii palju power’it. Kui aus olla, siis on nii, et sa ei pea teadma kogu laulu, kõiki noote ja nüansse – kõik mida sa vajad, on järgneda tema häälele ja muusika sünnib iseenesest. Ma teeksin ka tulevikus hea meelega Ithaka Mariale remikse ja olen rõõmus, kui saan sellise võimaluse,” kommenteerib koostööd Ithaka Mariaga Tony Awake ise. 

Kuula Maria Ithaka remiksi SIIT!

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja