Lapseootel Mila Kunis rääkis avalikult tulevikuplaanidest

3 kommentaari
Lapseootel Mila Kunis rääkis avalikult tulevikuplaanidest

Mila Kunis plaanib valuvaigistitevaba sünnitust ega välista kodusünnitust.

Mila Kunis plaanib valuvaigistitevaba sünnitust ega välista kodusünnitust. Samuti kiidab ta taevani oma lapse isa, Asthon Kutcherit.

“Mustast luigest” tuntud näitlejanna Mila Kunis ja tema kihlatu Ashton Kutcher ootavad oma esimest last. Näitlejanna on lubanud eelistada loomulikku, valuvaigistivaba sünnitust ja soovib lapse ilmale tuua oma kodus, selgus Ellen DeGeneresi jutusaates.

“Me oleme vaadanud paari dokumentaali ja konsulteerinud ämmaemandatega kodusünnituse teemadel, aga esialgu arvame, et meie laps sünnib siiski haiglas. Kuid ma tahan kindlasti võimalikult loomulikku sünnitust. Ei mingit epiduraali. Ma tean, et see tundub paljudele mõrtsukalik, aga no ma tegin seda ju endaga ise, samahästi võin siis ta ju ka õigel moel ilmale tuua. No hea küll, tegemise juures oli mul natuke abi ka…” rääkis Mila esimest korda avalikult oma rasedusest.

Mila kinnitab, et Ashton on kogu raseduse aja olnud äärmiselt toetav, isegi ülearu – näiteks varus ta koju teada-tuntud rasedatoite, millest arvas, et Mila võiks neid mingil hetkel ihaldada.

“Ta arvas,et mul tekivad igasugused isud, nii et ta toppis külmiku veidrat toitu täis: hapukurgid, hapukapsas, anšoovised ja jäätis. Lihtsalt igaks juhuks, et äkki ma mingil hetkel tunnen, kuidas õudsalt tahaks midagi neist. Ja eelmisel nädalal see juhtuski – ühel hetkel tundsin, et issand, ma tõesti tahaksin üht hapukurki! Ja tal oligi see kohe mulle tuua,” naeris staar.

Pühendunud 36aastane Ashton võtab isegi vene keele tunde, et tal oleks võimalik beebiga suhelda Ukrainast pärit Mila emakeeles. “Ta on kuus kuud kaks korda nädalas vene keele tunde võtnud,” tunnistab Mila. 

Saates paljastas 30aastane näitlejanna lisaks, et nad olid Asthoniga juba mõnda aega kihlatud olnud enne, kui see avalikuks sai. “Me suutsime asja kaks kuud salajas hoida. Ma kandsin küll avalikkuse ees sõrmust, aga keegi ei küsinud midagi,” rääkis Mila.

 

Buduaar.ee