Lenna Kuurmaa üllatab aastal 2012 mitme uue singliga!

Lenna Kuurmaa üllatab aastal 2012 mitme uue singliga!

Andekas, kaunis ning kogu Eestis tuntud ja armastatud lauljatar Lenna Kuurma, kes hetkel teeb koostööd Mihkel Rauaga, on lisaks laulmisele ka äärmiselt andekas näitleja, viimati trumpas noorik üle isegi tuntud näitlejatar Marilyn Jurmani, saades endale osa, kuhu kandideeris ka Marilyn.  Buduaar uuris tempoka eluviisiga Lennalt, mida ootab noor naine aastalt 2012.

Andekas, kaunis ning kogu Eestis tuntud ja armastatud lauljatar Lenna Kuurma, kes hetkel teeb koostööd Mihkel Rauaga, on lisaks laulmisele ka äärmiselt andekas näitleja, viimati trumpas noorik üle isegi tuntud näitlejatari Marilyn Jurmani, saades endale osa, kuhu kandideeris ka Marilyn. Buduaar uuris tempoka eluviisiga Lennalt, mida ootab noor naine aastalt 2012.

“Aastal 2012 loodan kindlasti välja anda mitmeid uusi singleid, seda siis minu bändi nimega “Lenna” poolt,” ütleb Lenna, et vaatamata huvile ka näitlemise vastu ei kao muusika tema elust kunagi. “Lisaks ootan muidugi uusi huvitavaid filmiprojekte, kontserte ja seda nii Eestis kui ka mujal,”  leiab kaunitar, et väljakutsed on need, mis elus edasi viivad.

“Kindlasti loodan, et eesolev aasta tuleb arenguline, et avastan uusi eneseväljendusvõimalusi ja et tööd oleks nii palju kui võimalik, sest ma tõesti armastan laulmist,” ütleb Lenna, et pole midagi paremat, kui teha tööd, mida armastad.

Karin Karu

Sarnased artiklid