Lilian Lõhmus armastab aaretejahti

34 kommentaari
Lilian Lõhmus armastab aaretejahti

Saatest “Unistuste printsess” tuntuks saanud modell Lilian Lõhmus on üdini naiselik – kõige meelsamini kannab ta kleite ning kõrge kontsaga kingi on tal kapis ta enda sõnul ilmselgelt liiga palju. Buduaar uuris, mis on Liliani lemmikud siin elus.

Saatest “Unistuste printsess” tuntuks saanud modell Lilian Lõhmus on üdini naiselik – kõige meelsamini kannab ta kleite ning kõrge kontsaga kingi on tal kapis ta enda sõnul ilmselgelt liiga palju. Buduaar uuris, mis on Liliani lemmikud siin elus.
 

Minu lemmikviis end hellitada on ilmselt kodune päev väljalülitatud telefoniga, spaaprotseduuridega ning hea ja tervisliku toidu kokkamisega koos kalli inimesega. Mõnulen mullivannis, segan ise erinevaid koorivaid kreeme ning maske ja lihtsalt luban päeva iseendale. Olen veendunud, et selliseid rahulikke päevi peaks kõigil olema. Pidevalt joosta ja rabeleda nagu orav rattas ei ole pikemas perspektiivis kehale ja vaimule kunagi kasulik. Tuleb osata ka puhata. 

Minu lemmikviis paha tuju peletada on tegeleda oma imearmsa kassiga, kelle siiras armastus viib kõik halvad mõtted mujale. Armastusest rääkides on mu parimaks hea tuju tekitajaks ka mu kaheksa-aastane väike õde Isabell. Lapsed ja loomad – tingimusteta armastajad, kellelt on tegelikult palju õppida.

Minu lemmikviis head tuju välja näidata on naerda. Siiraid naeratusi ei ole kunagi liiga palju.

Minu lemmikviis end ilusana tunda on suviti, kui päike on teinud nahale pai ilusa jume näol ja mu juuksed pleekinud tooni võrra heledamaks ning lendlevad lahtiselt tuules, seljas õhuke haldjalik kleit ja kõht värskeid magusaid marju täis.

Minu lemmik riietusesemetest on kindlasti kleit. Kaunis hoolitsetud naine stiilses kleidis on parim kombinatsioon! Viimasel ajal olen hakanud väga fännama ka erinevaid naiselikke pintsakuid ja bleisereid, mis sobivad peaaegu kõigega ja on meie jahedavõitu kliimas asendamatud ka suvel.

Minu lemmikese, mida mul on kappides liiga palju, on kindlasti kõrge kontsaga kingad. Kuigi viimasel ajal olen pisut tagasi tõmmanud ja hakanud asju ka praktilisest küljest hindama. Ilusaid asju on maailmas liiga palju, et neid kõiki endale ihaldada.

Minu lemmiksõltuvus on… Tegelikult ei ole ma väga kergesti sõltuvusse jääv inimene. Võibolla olen ma sõltuv armastavatest inimestest enda ümber, sest see on ainus, ilma milleta ma oma elu ette ei kujutaks.

Minu lemmikkoht riiete ostmiseks puudub. Kuna minu jaoks on kõige põnevam kombineerida tuntud ja kalleid firmamärke odavama massimoega ning ka eestimaiste disainerite loominguga ja need kõik on müügil väga erinevates kohtades. Ehk siis meeldib mulle käia “aaretejahil” erinevates poodides.

Minu lemmiklinn shoppamiseks on talvisel ajal mõni Aasia suurlinn ja kevadel-suvel erinevad linnad Euroopas. Ilmselt kliima tõttu, et oleks samal ajal ka hea soe linnades jalutada ja jäätist limpsida.

Minu lemmikviis end kiiresti šikiks moeguruks riietada on kõrgesse kontsakinga astumineSee lihtsalt lisab i-le täpi ka kõige lihtsama riietuse juures. Kõige parem on tsiteerida siinkohal kingakuninga härra Christian Loboutini sõnu: “Kui naine paneb jalga kaunid kingad, muutub tema hoiak automaatselt. Kingad muudavad tema kehakeelt ja attitude‘i. Nad tõstavad teda füüsiliselt ja emotsionaalselt.”

 

Getter Lukjanov

 

Sarnased artiklid