Madonnal on endiselt 20-aastase keha! Link fotodele

Madonnal on endiselt 20-aastase keha! Link fotodele

Uue albumi promofotodel poseeriv 53-aastane Madonna ei ole oma trimmis keha tasuta saanud.

Uue albumi promofotodel poseeriv 53-aastane Madonna ei ole oma trimmis keha tasuta saanud.

Supertäht on pidanud kulutama tohutult aega, energiat ja erinevaid trenniviise, et saada sellist keha, nagu tal on. Aftonbladet koostas nimekirja vahenditest, mida Madonna on teadaolevalt kasutanud keha trimmis hoidmiseks.

Esiteks on Madonna juba 25 aastat kasutanud erinevaid eratreenereid. Üks neist on fitnessguru Tracy Anderson, kellega Madonna kohtus 2007. aastal.

”Panen ta keha välja nägema nagu kahekümneaastasel. Keegi ei vaja lotendavaid käsi, liigset nahka või moonutatud puusi. Nii ei pea juhtuma,” sõnas Anderson mõned aastad tagasi.

Samuti ei jäta Madonna vahele ühtegi trenni. Ta on avaldanud, et treenib ka siis, kui on tõeliselt väsinud.

Pärast 2005. aastat on popstaar oma trenniharjumusi radikaalselt muutnud. Varem jooksmist ja jõusaalis käimist harrastanud Madonna murdis jala ja pidi antud asjaolude tõttu alustama jooga ja pilatesega. Varasemalt oli ta neid harrastanud vaid raseduse ajal.

”Üritasin uuesti jooksmisega alustada, kuid see tundus rumalana. Jõusaalis läks keha krampi. Aga jooga on eluviis. See on aeglane protsess,” ütles Madonna tol ajal intervjuus.

Tänapäeval on Madonna vahetanud pilatese tantsulise aeroobika vastu.

”See on parim viis tagumikku treenida,” sõnas staar jaanuaris.

Lisaks treeningutele kasutab Madonna väidetavalt öösiti hirmkalleid kehakreeme ning liibuvaid, plastikust riideid, mis hoiavad keha nooruslikuna ja kortsudeta. Poptäht kannab ööseks oma kehale kreemi, mis maksab 600 eurot.

Madonna on endale soetanud ka seadmed, mis hoiavad tselluliidi eemal, ja seadme, mis toob paremini lihased esile, tehes neist pikemad ja kitsamad. Kahtlustatakse ka, et Madonna süstib oma kätesse erinevaid toidulisandeid.

Staar on olnud taimetoitlane juba 20 aastat, kuid usub nüüd ka mahepõllumajanduslikku makrobiootilisse dieeti, mis sisaldab rikkalikult muuhulgas maheköögivilju. Kookosvett armastaval Madonnal on otse loomulikult oma kokk ja toitumisterapeut, kes reisivad staariga kaasas üle kogu maailma.

Vaata pilte siit

 

Buduaar.ee

 

Sarnased artiklid