Martin Saar klaaris arved Lauri Pedajaga poksiringis!

Martin Saar klaaris arved Lauri Pedajaga poksiringis!

Eile hilisõhtul Kanal 2 eetrisse jõudnud teleshow´s Ringikuningas astusid teiste seas omavahel poksiringi ka elukunstnik Martin Saar ning näitleja ja juuksur Lauri Pedaja, kes võistluste eel isegi suitsetamisest loobus, sest ihkas kindlat võitu Martini üle. Selge on see, et arved said lõplikult klaaritud.

Eile hilisõhtul Kanal2 eetrisse jõudnud teleshow’s Ringikuningas astusid teiste seas omavahel poksiringi ka elukunstnik Martin Saar ning näitleja ja juuksur Lauri Pedaja, kes võistluste eel isegi suitsetamisest loobus, sest ihkas kindlat võitu Martini üle. Selge on see, et arved said lõplikult klaaritud.

Martini ja Lauri vahel olid varasemast ajast pinged õhus, nimelt olevat Lauri Martini elukaaslase Kati soengut kommenteerima läinud ning talle ebameeldivust tekitanud. Martin otsustas, et peab oma naise au kaitsma ning ideaalne võimalus selleks avaneski poksiringis. Lauri avaldas küll visa vastupanu, kuid siiski õnnestus paremas füüsilises vormis oleval Martinil teda ülekaalukalt võita. Verise ninaga juuksuril tuli leppida kaotusega, milles mees ise süüdistab eelkõige suitsetamist. “Eks see 10 aastat suitsetamist on ikka oma jälje jätnud,” leiab Lauri kaotuse põhjuse selge olevat.

Martin pääses edasi teise ringi, kus alistas ka maletaja Tarvo Seemanni. Saate finaalvõitlust saab näha juba sel laupäeval, 3. detsembril Kalevi Spordihallis toimuva taipoksiürituse Fight Night raames, mille korraldajaks on taipoksitreener Helen Raid.

 

Karin Karu