Mida saad lugeda uuest Buduaari ajakirjast?

Mida saad lugeda uuest Buduaari ajakirjast?

Koos saabuva värvilise sügisega on valminud ka Buduaari ajakirja uus number – loe, mida siit leida võid!

Koos saabuva värvilise sügisega on valminud ka Buduaari ajakirja uus number, mis jõuab poelettidele alates kolmapäevast – loe, mida siit leida võid!

Septembrit võib moemaailmas täiesti õigustatult nimetada ka jaanuariks. Rahvusvahelisel areenil stardivad moenädalad ja kõikide moemaanide pilgud on suunatud juba järgmistele hooaegadele. Kuid – stop! Sõltumata sellest, et rahvusvahelises moes ollakse mitu hooaega ees, oleme meie koondanud kõige kuumemad, just praeguse 2010. aasta sügise moesuunad ja –pakkumised, et saaksid võimalikult täpse ülevaate, mis selles vallas toimub.
Teiste hulgas saad ajakirjast lugeda eklektilisest moekunstnikust Kirill Safonovist, kuulsa eestlasest ajakirjaniku Priit Vesilinnu LA`s moeajakirjanikuna töötavast tütrest Emili Vesilinnust, Evelyn Mikomäe moe-ning disainivalikutest ja legendaarsest moedaamist Carolina Herrerast. Silmailu pakuvad arvukad pildigaleriid ja seda nii moe- kui iluvallas.

Ajakirja seekordne kaanestaar on kosmeetik ja eksmodell Piret Aava, kes ajab New Yorgis edukalt kosmeetikaäri!

Nagu igas Buduaar Shoppingu ajakirjas, on ka sügisnumbris mahukas iluosa, kust leiad meie ilutoimetaja väärt nõuadneid nii praktiliste ja põnevate ilunippide kui inspireerivate silmailu pakkuvate sügis-look`ide näol. Kas teadsid näiteks, et tõenäoliselt sisaldab sinu igapäevaselt kasutuselolev kosmeetika arvukalt kahjulikke komponente ja võib seetõttu su nahale kasu asemel hoopis kahju tekitada?

Buduaari ajakirjas sisaldub spetsiaalselt sinu keha ja hinge heaolu nimel väljatöötatud Buduaar Body – see on 72 lehekülge sinu kehast. Sisaldades nii tervise-, toitumise- kui ka spordialaseid artikleid, on Buduaar Body sulle abimeheks, kui tahad endaga (jätkuvalt) hästi läbi saada.

Leia need ja paljud muud põnevad teemad uuest sügisesest Buduaari ajakirjast!