Mida sai Katie Holmes Tom Cruise´ilt – ehk kuidas lõppes lahutus?

Mida sai Katie Holmes Tom Cruise´ilt – ehk kuidas lõppes lahutus?

Olgugi et lahutus pole kunagi meeldiv, ei ole põhjust Katiel kurta. Näitlejanna lahkus suhtest Tom Cruise’iga milljon dollarit rikkamana, vahendab Showbizspy.com  

Olgugi et lahutus pole kunagi meeldiv, ei ole põhjust Katie´l kurta. Näitlejanna lahkus suhtest Tom Cruise’iga milljon dollarit rikkamana, vahendab Showbizspy.com.

Tom on lubanud Katie’le igal aastal 400 000 dollarit lastetoetust ajani, mil nende kuueaastane tütar Suri saab täisealiseks. Katie ise on äärmiselt varakas tänu oma paljudele ehete, disainerkottide ja teiste kingituste väärtusele, mida Tom naisele nende abielu ajal soetas.

“Tom oli nende abielu ajal kingitustega väga helde. Tänu sellele on Katie’l nüüd miljoni dollari väärtuses ehteid, Hermes´ käekotte ning teisi luksusesemeid,” räägib allikas. “Kord kinkis Tom Katie’le sünnipäevaks üle 500 tuhande dollari maksvad kõrvarõngad, mis olid spetsiaalselt disainitud naisele mõeldes. Volituse alusel on naisel õigus kõik ehted, kotid, aksessuaarid ja disainerriided endale jätta. Hetkel hoiab Katie neid turvalises kohas ning ilmselt saab ükskord ema luksusasju kanda pisikene Suri.”

Katie’ sõnul pole ta kunagi olnud Cruise’iga koos vaid raha pärast. Abielulahutusega kaasnevad varalepingud on naise sõnul vajalikud selleks, et nende tütar oleks kaitstud. “Katie’ sooviks oli lahutada võimalikult kiiresti ja valutult, et Suri ei peaks kannatama. Suri on alati olnud Katie prioriteet number üks, ka varalepinguga tahtis ta last vaid finantsiliselt kindlustada,”  lisas allikas.

49-aastane Tom Cruise ja 34-aastane Katie Holmes abiellusid 2006. aastal. Paaril on ühine tütar Suri. Tom Cruise’il on abielust Nicole Kidmaniga lisaks kaks adopteeritud last: Connor, 17 ja Isabella, 20. 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid