Milliseid autosid eelistavad Eesti silmapaistvamad naised? GALERII

Buduaar võttis luubi alla, millega eelistavad sõita tuntud tublid ja silmapaistvad Eesti naised.

Silmapaistvate pereemade seas on populaarseim linnamaastur Mercedes ML. Mugava ja turvalise Mercedesega on nähtud ringi vuramas Urmas Sõõrumaa elukaaslast ja laste ema Kätlin Maranit, Armin Karu abikaasat Kaia Karu, Jaan Tootsi väljavalitut Kati Tootsi ja Toomas Tooli abikaasat Mari Tooli. Mercedes ML austajate seas on mitu aastat olnud ka lauljatar Hannah.

 

Buduaar võttis luubi alla, millega eelistavad sõita tuntud tublid ja silmapaistvad Eesti naised.

Silmapaistvate pereemade seas on populaarseim linnamaastur Mercedes ML. Mugava ja turvalise Mercedesega on nähtud ringi vuramas Urmas Sõõrumaa elukaaslast ja laste ema Kätlin Maranit, Armin Karu abikaasat Kaia Karu, Jaan Tootsi väljavalitut Kati Tootsi ja Toomas Tooli abikaasat Mari Tooli. Mercedes ML austajate seas on mitu aastat olnud ka lauljatar Hannah.

Kõrget ja mahukat  autot eelistavad tublid naised Maria Avdjushko, Kerttu Mõis ja Meelis Lao modellist pruut Sirly Tillmann, kes naudivad roolikeeramist tunnustatud Range Roveril.

Samuti on lemmikute seas mugav ja sportlik 3-seeria BMW, mille roolis võime näha kaunist eksmissi Kristiina Heinmets-Aigrot ja tegusat kirjastajat Tiina Ristimetsa.

Tallinna tänavatel pakuvad silmailu Mercedese C-klassi rooli keerates Ines Karu ja Heti Tulve.

Kersti Tootsi väljavalitud kaaslaseks linnatänavatel on Mercedes CLS, Anu Saagimi seltsiliseks talveajal on Nissan Patrol ning suvel kimab särtsakas naine ringi hoopis Jaguar Coupe´ga.

 

Buduaar.ee