Mis ametis näeb end tulevikus Eliis Pärna?

28 kommentaari
Mis ametis näeb end tulevikus Eliis Pärna?

Superstaari saatest tuntuks saanud Eliis Pärna on lisaks laulmisele tuntud  ka meediaväljaannetes. Ta on andnud intervjuusid ja ka teisi intervjueerinud.  Teatavasti töötas ta ka ajakirjanikuna. Nüüd õpib neiu Balti Filmi-ja Meediakoolis ning on õnnelik, et tal on iga päev täidetud erinevate tegemistega. Buduaarile rääkis Eliis oma tegemistest ning kiirest elust ka  veidi lähemalt.

Superstaari saatest tuntuks saanud Eliis Pärna on lisaks laulmisele tuntud  ka meediaväljaannetes. Ta on andnud intervjuusid ja ka teisi intervjueerinud. Teatavasti töötas ta ka ajakirjanikuna. Nüüd õpib neiu Balti Filmi-ja Meediakoolis ning on õnnelik, et iga tema päev on täidetud erinevate tegemistega. Buduaarile rääkis Eliis oma tegemistest ning kiirest elust ka veidi lähemalt.

Neiu tunnistab, et on õnnelik kiire elutempo üle, kuna igavuse üle ei saa siis ju kurta. Hetkel on tal käsil kahe tudengifilmi produtseerimine, millest üks loodetavasti jõuab juba sügisel ka Coca-Cola Plaza ekraanile. „Lisaks käin ka trennis ja tööl, olen juba alates eelmisest kevadest ametis produtsendi ja projektijuhina reklaamistuudios Monster Studio,“ räägib ta. Mis on saanud aga laulmisest? „Laulmisega hakkasin just uuesti tegelema, pärast jõule on jäänud paarikuune paus sisse – nii palju muud on toimunud, aga nüüd tasapisi n-ö soojendan häält üles,“ tunnistab ta.

Kuigi kooli õppemaks on Eliise koolis üks Eesti kõrgemaid, saab noor neiu sellest hoolimata hakkama – selleks tuleb lihtsalt kõvasti vaeva näha. „Õppemaks on Balti Filmi- ja Meediakoolis tõesti suur, aga samas on see Eestis ainuke koht, kus minu eriala (audiovisuaalset meediat) ja sellega seonduvat õppida saab. Seega pole kooli suhtes eriti muid valikuid, aga tasumisega on nii, nagu paljudel teistelgi noortel: pangalaen, oma töö ja vanemate abi,“ räägib ta.

Suvi on kohe ukse ees ning Eliis on selleks igati valmis, kuigi tunnistab, et suuremat puhkust tal plaanis ei ole. „Suvel teen tööd Monster Studios, pühendan rohkem aega muusikale ja kindlasti osalen mõnes huvitavas projektis. Eelmisel suvel olin ETV2 laulupeoülekande vabatahtlike projektis ja sain uusi kogemusi otseülekannete valdkonnas. Loodan, et sel suvel  midagi taolist samuti ette tuleb,“ lausub Eliis.

Rannahooajaks neiu siiski eriliselt ei valmistu, tema meelest oleks säärane tegevus liiga stressirohke. Küll tunnistab Eliis, et on üritanud terve talve korrapäraselt trenni teha ning enam-vähem tervislikult toituda. „Seda pean küll ütlema, et šokolaadi ja kooke ma oma menüüst välja jätta ei suudaks küll kunagi – armastan neid lihtsalt liiga palju! Üldse olen märganud, et mida vähem muretsen oma söömisharjumuste pärast, seda vähem nad mind mõjutavad.“

Pärast suurt suvepuhkust tuleb Eliisel astuda taas kooli ning vaadata laiemas perspektiivis tulevikku, kus näeb end töötavat televisioonis. „Olen mõelnud, et ühel hetkel oma elus tahaksin ka ise teha mõne telesaaate ning teostada end saatejuhina. Kindlasti ei unusta ma ka muusikat. Mine tea, mis tulevikus võib veel ette tulla,“ räägib Eliis Buduaarile.

Buduaar.ee